650 mg lsd kullandım ve gümrük yakalanması ceza evi (kozmik düzen)

escobarweed

Yeni üye
merhabalar dostlar bundan 6 ay önce anımı size anlatacağım; 

siteye uzun zamandır girmiyordum 
olaylar oldu deeepten alışveriş yapmıştım 175 extacsy almıştım gümrükte yakalandı  bize suç üsstü yaptılar 4 ay cezaevinde kaldım çıktım çok şükür , ve çıktıktan 1 ay sonra civarı lsd allayım dedim harman oldum tabi zamanla gümrükten sorunsuz geçen ideal ürün lsdydi malesef neyse arkdaşla ''value lucid'' kapanmadan önce ondan 10x130ug cosmic buddha lsd almaya karar verdik ship geçtik tabi adamın asiti kalteili ama söylediği dozda değil belki 95 -100 ug falan vardır, 8 günde geldi kayıtsız postam harika stealth vardı pakette lsdyi aradım :D  

Bir çılgınlık yapalım birdaha lsd ship geçmeyiz dedik aramızda 10 lsdyi yarıya bölüştük 5 o ve 5 ben ağzımıza yapıştırdık  ve etkisini 15 dkda göstemeye başladı hislerim kendimi kaybedecek heran yere düşcek gibiydim kafa öyle bi geliyorduki aklıma 25 NB ise öleceğim geliyordu value lucide güvenip 5 tane atmıştık tabi orjinaldi 
sanırsam saat öğlen 2 civarıydı bi parka oturduk kulaklıkla müzik dinlemeye başladım işte o efsane müzik deep jungle açtık kafam aşırı yoğunlaştı renkler tıpkı youtubedaki lsd pov videolarındaki gibi oldu bankta artık gözümü kapttığımda ise başka bi evren de bir gökyüzündeydim hemen gözümü açtım şaşırmıştım aklıma sürekli kafa yoğunluğu ve ölüm geliyordu artık ellerimi göremiyordum full halisinasyon olamaya başladı ve

MITqDYo.jpg

yukardaki giibi alex grayin tablolarındaki o boyutsal astral düzlem halisleri görüyordum artık çevreyi göremiyordum tek gördüğüm başka bir boyuttaydım aklımda  sanırım şuan ölümü yaşıyordum dedim anlatırken ürperdim bak 
ölümü düşündükçe bad tirpe girdim allahım girmez olaydım kuru kafalar yılanlar meğersem bilinç altım ne berbatmış . gözümü açtığımda sanki orjinal çevreyi %20 tranparan ile görüyordum full astral halisler  

zaman ve mekannın yok olması 
alg kavramının yok olması
benliğini unutma ( kim olduğumu unutmuştum bi ara sürekli dejavu yaşıyordum sanki bundan 1 dk öncesini hatırlamıyodum)
tanrısal kavramlar birilerinin sizinle konuşması gibi şeyler yaşıyodum uzaylık varlıklar
kozmik evrende benliğim sürekleniyodubakın tüm samimiyetimle söylüyorum bunları gerçketen yaşadım

örnek ;

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=b6jF8pnB5fI[/video]

neyse bu yaşadığım şey ego ölümüymüş benliğin kendini ölüm deneyimi yaşatıyormuş gibi bi izlenim veriyormuş ama ne izlendim !

aklımdaki sorular ise o gördüğüm şeyler sizler bizler kadar gerçekçi olması neyse yaşadığım trip inanılmazdı  çoğunluk bad trip yaşadım sebebi en fazla 1 sekme kullanmamdı daha önce yüksek doz lsd kullanmadım nasıl birkafa ile karşılalacağımı bilmiyordum gerçekten ,

arkadaşıma gelmişken o bana ssahip çıktı allah razı olsun kendimi kaybettim yolda geçene imdaattt doktooor diyordum o engelledi moral verdi deliriyordum biranönce o kafanın gitmesini istiyordum , arkadaşım da 5 sekme atmıştım  ama onun yaşadığı klasik lsd vizyonları ve dalganma ve deliliğe süreklenme flandı benim yaşadığım ego ölümünü yaşamadı  o iyiki yoksa ikimiz o sokaklarda mahvolmuştık , 
gece 12 gibi eve geldim kafası 150 ug lsd gibiydi kafası düşmüştü  o gün hiç uyuyamadım beynim yani kafam ısınmıştı kafam çok dolu gibydi mental açıdan çok yorulmuştum

Kısaca ardaşlar herkesin tatması bu durumu yaşaması gerekir bilinçli olarak ben bilinçsiz yaptım ama iyiki yapmışım yaşadıklarıma değdi.

kısaca güvende kalın sağlıklı kullanın yanınıza bir arkadaş alın bilinçli olun güvenli insanalrdan alın çok kullanıyorsanız test kiti almayı unutmayın. tadı acı olanalrdan kaçın malum 25 nb vee türevleri dolu 
sağlıcakla kalın 

SAYGILARIMLA

reaL

Üye
kanka senin için bir tecrube olmuş buda işte, birdaha lsd'yi doğal güzellikleri olan bir yerde kamp yaparken kullanmanı tavsiye ederim,çözebilirseniz birde DMT deneyin.

munchies

Yeni üye
hocam soktak ortasında lsd mi atılır allasen ya? İlk miydi senin? hayır ilk olmasa bile ormana falan gidip yapın ateşin başında kamptayken falan bunun tadı öyle çıkar sokakta napcanız lsd'yi

escobarweed

Yeni üye
Cvp: 650 mg lsd kullandım ve gümrük yakalanması ceza evi (kozmik düzen)

reaL' Alıntı:
kanka senin için bir tecrube olmuş buda işte, birdaha lsd'yi doğal güzellikleri olan bir yerde kamp yaparken kullanmanı tavsiye ederim,çözebilirseniz birde DMT deneyin.
dmtyi denedim kanka sentetik dmt ve changa dmt , o daha ağır bir kafa aniden geliyo

munchies' Alıntı:
hocam soktak ortasında lsd mi atılır allasen ya? İlk miydi senin? hayır ilk olmasa bile ormana falan gidip yapın ateşin başında kamptayken falan bunun tadı öyle çıkar sokakta napcanız lsd'yi

2.ci falan kanka bulunduğum yerde orman falan yok :/ çöl burası iç anadolu

Weedseed93

Kıdemli Üye
Kanka senin hatan dışarda kullanmış olman... sürekli hippi festivalleri oluyor ülkede birdahakine birine gidip doğayla ic içe none-stop sayko müziklerle yasamanı isterim bad e girmen çok zor stage den bile çıkamıyorsun fena yakıyorsun

escobarweed

Yeni üye

yosemite' Alıntı:
175 hap almak salaklık ****

kaanka sorun 175 değil  yeni bir satıcıdan aldım vakum yapmamış , yoksa hertürlü geliyo yeterki hollanda olmasın

yosemite' Alıntı:
175 hap almak salaklık ****
Küfür kullandığın için 1 aylık ceza puanı ekledim ceza puanlarının kısıtlayıcı özelliği yoktur sadece dikkate teşvik eder, lütfen içerik üretirken daha dikkatli olun.
Sirinbaba' Alıntı:
Türkiye de lsd satan var mı?
Her türlü arayış ban sebebidir, ben meraktan ülkede satılıp satılmadığınızı varsaydığım için 1 aylık yüksek ceza puanı ekledim bir uyarıda hesabınız süresiz yasaklanır, şuan kısıtlayıcı bir etkisi yok ilk yorumunuzun böyle bir mesaj olması da çok üzücü iyi forumlar.

Testament

Yeni üye

Weedseed93' Alıntı:
Kanka senin hatan dışarda kullanmış olman... sürekli hippi festivalleri oluyor ülkede birdahakine birine gidip doğayla ic içe none-stop sayko müziklerle yasamanı isterim bad e girmen çok zor stage den bile çıkamıyorsun fena yakıyorsun

Sürekli dediğin hippi festivali bir kez kelebekler vadisinde ilk kez ve son kez oldu ?

xmüptezelx

Yeni üye
Ben attığımda Camdan dışarı baktığımda tüm İstanbul’u tüm insanları sanki hissedebiliyordum. Renklerin dalgalanması ve renk geçişleri efsaneydi. Ayrıca izlediğimiz filmin çizgi film olmadığını ertesi gün söylediklerinde fark ettim. Herşey çizgi film gibiydi :D gerçekten ilginç deneyim denemeyenlere tavsiye ederim.

Heyceykip

Yeni üye

Testament' Alıntı:
Weedseed93' Alıntı:

Sürekli dediğin hippi festivali bir kez kelebekler vadisinde ilk kez ve son kez oldu ?

Sen sadece onu duymuşsun bro hep oluyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****