6x Bitki Kabini Kuruyorum

Sekturn

Yeni üye
Selamlar dostlar. 6-8 bitki yapacağım. Tayland'dan lemon auto tohum alacağım, eylül ortasında burayı günlüğe çevirip başlayacağım. Kabin için öneri ve görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Herkese iyi grow'lar.

Kabin: Mars Hydro 150x150x200 cm

Işık: Mars Hydro FC6500

Giriş Fanı: Aksiyel Fan 150 mm/300 m3 + 100mm/150m3

Çıkış Fanı: 890m3 Dr.Karbon Filtre Vortice QUITE Fan Set-150mm 500m3 Ultra sessiz

2xVantilatör
2xNem Makinası
19L Kumaş Saksı
Klasmann Potgrond H Toprak
Gübre CANNA BioThrive Grow - Bio Thrive Bloom - Bio Root - BioBud

@Xcd sensei önerisi ile toprak ve gübre güncellendi.
@higthead dostum da havalandırmaya yorum yaparsa hazır sayılır.

Son düzenleme:

Greenn

Üye
Selamlar dostlar. 6-8 bitki yapacağım. Lemon Haze Auto olacak muhtemelen. Kabin için öneri ve görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Herkese iyi grow'lar.

Giriş Fanı: Mini Aksiyel Fan 150 mm/300 m3

Çıkış Fanı: 890m3 Dr.Karbon Filtre Vortice QUITE Fan Set-150mm 500m3 Ultra sessiz

2xVantilatör
2xNem Makinası
CO2 Torbası
19L Kumaş Saksı
Biobizz Light Mix Toprak
Biobizz Starter Pack Gübre
Kanka bu kadar masraf etmisken giris cikis fanlarinin bir ust kapasitesini al, isik kuvvetli icerideki hava ne kadar fazla degisirse o kadar iyi olur, havayi direk sokaktan alirsan co2 daha cok girer kabinin icine efsaneler cikar ortaya.

Sekturn

Yeni üye
Kanka bu kadar masraf etmisken giris cikis fanlarinin bir ust kapasitesini al, isik kuvvetli icerideki hava ne kadar fazla degisirse o kadar iyi olur, havayi direk sokaktan alirsan co2 daha cok girer kabinin icine efsaneler cikar ortaya.
Elimde fazladan 150m3'lük giriş fanı var, onu da kullanırım muhtemelen. Çıkış da set olarak satılıyordu ama bakayım daha yüksek m3'lere sağ olasın kankam.

higthead

Jolly Green
HErşey olması gereken gibi prof bir grow olucak=). Fc 6500 e co2 gerek yok yeterki çıkışını kabının bulundugu oda dısına at pencere vs. Girişin ise oda içinden olsun atmosferimizdeki 300-400ppm aralığındaki co2 miz yeterli gelir. Co2 ler yüksek w de geçerlidir.

Sekturn

Yeni üye
HErşey olması gereken gibi prof bir grow olucak=). Fc 6500 e co2 gerek yok yeterki çıkışını kabının bulundugu oda dısına at pencere vs. Girişin ise oda içinden olsun atmosferimizdeki 300-400ppm aralığındaki co2 miz yeterli gelir. Co2 ler yüksek w de geçerlidir.
İnşallah dostum :) Tamamdır co2'yi çıkardım

uygarbilinc

Yeni üye
Evet bi çok gönderi okudum fakat sonuca ulasamadim gecmis zamanda bit yerlerde okumuştum hatırlamıyorum bitki/saksi adetlerine göre gerekecek kabin ölçüleri listesine ulasamiyorum mesela min sipariş 5 adetse bes bitkilik kabin istiyorum

Night owl

Müptezel
Selamlar dostlar. 6-8 bitki yapacağım. Tayland'dan lemon auto tohum alacağım, eylül ortasında burayı günlüğe çevirip başlayacağım. Kabin için öneri ve görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Herkese iyi grow'lar.

Giriş Fanı: Aksiyel Fan 150 mm/300 m3 + 100mm/150m3

2xVantilatör
2xNem Makinası
19L Kumaş Saksı
Klasmann Potgrond H Toprak
Gübre CANNA BioThrive Grow - Bio Thrive Bloom - Bio Root - BioBud

@Xcd sensei önerisi ile toprak ve gübre güncellendi.
@higthead dostum da havalandırmaya yorum yaparsa hazır sayılır.
Bro madem ordan gelicen güzel sağlam genlerden küçük bir banka oluşturup geleblrsin sıkıntı çıkarmaz tohm

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **