70.günden selam kızlar sizce hazır mı?

wizard

Üye
Selam arkadaşlar yolun sonu ya göründü ya çok yakın gibi. ilk growumu bitirmek üzereyim. amatörlüğümden dolayı baya sıkıntılı şeyler atlattı kızlar ama artık kart karı oldular. elimden geldiğince güzelce fotoğraflamaya çalıştım. 6 bitkim var 2 tanesi büyürkende geri geldiler sanırım onlar olmadı ama önemli olan trikom dediler o yüzden fotoğrafladım bilgili kişilerden yorum alayım.

3.sol
https://imgur.com/a/LxpmF30

Greenn

Üye
Pazar gunu flush at zaten 1 hafta surer kurumasi (tirikom kontrolu yap tekrar erken kesme) karanlikta 2 gun beklet sonra infaz et. Guzel gorunuyor kafalar singir mingir olacak belli :)

wizard

Üye
Pazar gunu flush at zaten 1 hafta surer kurumasi (tirikom kontrolu yap tekrar erken kesme) karanlikta 2 gun beklet sonra infaz et. Guzel gorunuyor kafalar singir mingir olacak belli :)
1 hafta önce tırtık aldım tatile giderken. Meteor yağmuru izlerken içtim on numara kafası ve içimi vardı. Hızlı ve heyecan yaratan bir hissiyat verdi. Önümüzdeki hafta kontrol ettikten sonra kıyıcam canlarına.

8 haziranda attım.
Dostum birkaç şey sormak istiyorum sana. Bitkiye ne zaman gübre vermeye başladın? Normalde 15 gün gübre vermeyin diyorlar ya ee bu auto bitkiler çok kısa sürede çiçeğe geçiyor zaten ilk 15 gün gübre vermezsek bitki tam verimli olmaz diye düşünüyorum. Sen nasıl ilerledin?

wizard

Üye
Dostum birkaç şey sormak istiyorum sana. Bitkiye ne zaman gübre vermeye başladın? Normalde 15 gün gübre vermeyin diyorlar ya ee bu auto bitkiler çok kısa sürede çiçeğe geçiyor zaten ilk 15 gün gübre vermezsek bitki tam verimli olmaz diye düşünüyorum. Sen nasıl ilerledin?
Hiç gübre vermedim 15 gün. Bitki ilk 2 hafta kendi besinini içeriyor sanırım ondan gerek duymuyor. Daha önce tohumdan beri gübre verme deneyimim oldu 15.günde kilitlendi öldü bitki. Sen verme ilk 15 gün sadece ph ayarlı su ver eğer eksiklik çekerse zaten kendini belli eder yapraklardan ona göre kullanırsın.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • A angeshar:
    ****** hahahaha*
  • A angeshar:
    +1
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
    **** **** * hahahaha ********* *** **** *** **** ***** ****** *** ****** **** **** ****** ******** ****** *****
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ******* ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**** ******** hahahaha ****** *** ******** hahahaha* *** *** **** ******* ***** hahahaha ******** ******* hahahaha**** ******** **** ***** *** hahahaha ***** ****** **** **** ****** ** **** *** *** **** ******** ***
    ***** *** hahahaha ********** ****** ** ****** ****** ** ****** ******* hahahaha** hahahaha******** hahahaha* *** ******** *** ****** ******* hahahaha*** ********* hahahaha ******** ******* ******* *** ****** ****** hahahaha******
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ***** ****** *** ***** hahahaha** ******** **** **** ******** ******** **** ***** *** hahahaha****** *** ***** ***** ****** ****** ******** ******* ***** ***** ******** *** hahahaha ********** ****** ** ****** ****** ** ****** ******* hahahaha** hahahaha******** hahahaha* *** ******** *** ****** ******* hahahaha*** ********* hahahaha ******** ******* ******* *** ****** ****** hahahaha******
    ******** ******* *** ******** *** ***** ******** hahahaha*** ***** ******
  • R Reacher:
  • R Reacher:
  • buranere buranere:
    ********* ***** ******* ***** hahahaha hahahaha * ** ***** hahahaha** ***** ****** ******** ***** ** **** hahahaha ********** ********** ***** ****** ******
  • buranere buranere:
  • buranere buranere:
    ***** ***** ********* ********** ***** ***** hahahaha* ****
    ***** ********* ******* ********** **** ******* ***** ********* **** ******** ***** ** ***** ** ********* ** ******** ********** ***** ********* ********** ***** ***** hahahaha* ****
  • D doğadostu1004:
    ******* *** *
  • D doğadostu1004:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • D doğadostu1004:
    ******* hahahaha
    D doğadostu1004: ******* hahahaha