80 günlük oldular hasat İçin yardım

CahilKush

Doktor
Dostum pek belli olmuyor tricimlaein hangi renk ama bence hiç yoktan bir 10 günü daha var tricimlaein %30 u kehribar a dönmüş halı bence en iyi hali

CahilKush

Doktor
Sen bunları boşver 2 3 gün karanlıkta beklet vur makası gitsin bol hasatlar
Merak ettim dostum neye dayanarak vur makası diyorsun tricomlar doğru seviyede kehribarlasmadan hasat alırsan içtiğini sigarada 5 dk kafa yasarsın sonra uçar gider adamı burada yanlış yönlendirip emeği **** olsun istyorsun galiba ?

Nicce

Üye
Merak ettim dostum neye dayanarak vur makası diyorsun tricomlar doğru seviyede kehribarlasmadan hasat alırsan içtiğini sigarada 5 dk kafa yasarsın sonra uçar gider adamı burada yanlış yönlendirip emeği **** olsun istyorsun galiba ?
Dostum sen Marijuana Üniversitesinde Yüksek lisans filan daha sonra tricom dalında master yapmış gibi konuşma cigara olmuş işte bu kadar basit

CahilKush

Doktor
Dostum sen Marijuana Üniversitesinde Yüksek lisans filan daha sonra tricom dalında master yapmış gibi konuşma cigara olmuş işte bu kadar basit
Ben olmamış demedim ama fark ettiysen senin gibi olmuşta demedim tricomları belli değil ve buradaki görsele bakarak çoğu hala yoğun oranda beyaz duruyor deneyimlerimin sonucu beyaz yoğun olan sigaranın kafası kısa oluyor. Başıma geldi de bilmiyorum dıştan bakınca olmuş duruyor pistiller falan bendede aynı böyleydi gittim iki bitkiden birini kestim microscop gelene kadar sigara kurudu içiyorum lan beş dakika böyle zingildatiyor sonra yok tabi o sıra diğer bitki 14 gün daha durdu tricomlar baktım güzel kehribar onu kestik onu içiyoruz iki saat kafa diğerini içiyoruz ertesi gün 5 dk kafa ikisi aynı bitki aynı şartlar tek fark hasat süreleri.

Nicce

Üye
Ben olmamış demedim ama fark ettiysen senin gibi olmuşta demedim tricomları belli değil ve buradaki görsele bakarak çoğu hala yoğun oranda beyaz duruyor deneyimlerimin sonucu beyaz yoğun olan sigaranın kafası kısa oluyor. Başıma geldi de bilmiyorum dıştan bakınca olmuş duruyor pistiller falan bendede aynı böyleydi gittim iki bitkiden birini kestim microscop gelene kadar sigara kurudu içiyorum lan beş dakika böyle zingildatiyor sonra yok tabi o sıra diğer bitki 14 gün daha durdu tricomlar baktım güzel kehribar onu kestik onu içiyoruz iki saat kafa diğerini içiyoruz ertesi gün 5 dk kafa ikisi aynı bitki aynı şartlar tek fark hasat süreleri.
O zaman benim açtığım konuya bak bi kardeşim bitkinin fotoğraflarını da attım ne durumda

CahilKush

Doktor
dostum çiçekte kaçıncı günün? bitki auto mu? sömekler acıma bana, dibime dibime vur makası kolonlar inlesin diyor ama lakin ki trikomlar çok net değil ama biraz bekle diyor.

sen daha iyi görüyorsun. trikomların tamamını (başı ve gövdesi) bulutsu, rakılı gibi ve aralarında %20-30 amber görüyorsan bir dk bekleme. @CahilKush kankanın dediği gibi şimdi de kessen içersin kafa yapar ama bu yaptığın bugatti veyrona hız sabitleyici takıp 90kmh da gitmek gibi verimi düşük olur.
O değilde örnek çok iyi olmuş kanka erken hasat aldığında sigarayı ilk içinde nasıl bı çakıyor ama yerinden oynatıyor ben ilk bunu yaşadığımda dedim noluyor mk bitsin kafa dedim bunu ne kadar içten istediysem beş dakika sonra kafa mafa kalmadı sonra ne ictiysemde nafile

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ********** *** *** ** **** **** **** *** ********** ****** **** ****** *********
  • kkush kkush:
    **
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    ***** ***** ***** hahahahahahahaha
    ***** ********** ***** ******* ******** ** *** ***** ** ******* **** ******** ******** ******* ******** ******* *** *******
    ***** ****** ***** ****** ***** ******* **** ******* hahahaha ******** ******* ******** **** ***
    *** ********* ******** **** ********** ******* ********* ****** ******* ***** ** ********* *** ****
    hahahaha ***** ***** *** ********* ** ******
  • kkush kkush:
    ******** ********** **
  • kkush kkush:
    ******** ** hahahaha***** *** ******* **** ****** **** ******
    hahahaha* ****** ***** hahahaha*****
    ***** *** ******* ******* ******* ****** ****** ** *** ******** ******* ***** hahahaha *** ****** ******* ******* *** *** **** * ***** hahahaha******* ***** ***** *** ********* ** ******
  • TabldotLife TabldotLife:
    *** *** **** ********* **
    ***** ***** *** ****** ******** **** ***** ****** ** ***** ****** ******** **** ******** ***** ********** ***** ******* ******** ** *** ***** ** ******* **** ******** ******** ******* ******** ******* *** *******
    NewGardener NewGardener: ***** ***** *** ****** ******** **** ***** ****** ** ***** ****** ******** **** ******** *****...