80x80 blue dram photo medya coco

Ceg18

Üye
Merhaba arkadaşlar 2. Growmu yapıyorum ilk grow soil auto bitkiler ile tamamladık şimdi tek saksı 40 L yapmayı planladığım bitki elimde coco vardı ilk growdan kullanmadığım onu değerlendiyorum ve coco deneyimi elde etmeyi planlıyorum ilk zamanlar hatalı sulamaların ardından chattende bilgi alarak 0.5-8-15-40 L hedefli ilerliyorum şuanda 15L saksıda bitki 52. Günde son durumunu paylaşacağım 1 hafta önce 15L saksıya aldım 40 L saksıyı hemen sipariş etmem lazım gibi geliyor ama ne kadar daha büyütmem gerektiğini ve ne zaman 40 L saksıya geçmem gerektiği konusunda tam emin değilim tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

CahilKush

Doktor
Harbi lan bitki yesillikten ölüyor benim anlamadığım bu seed auto mu kankacim auto ise 40 litreye almana gerek yok zaten kaç günlük bugün yarın çiçeğe girmeli hatta geçmiş bile olacak o zaman zaten 80x80 kabinde yet kalmaz

Ceg18

Üye
Budama yapabilirsin brom
azotta verme 1 2 sulama
Ben AN kullanıyorum
Grow-1-0-4
Bloom1-3-4
Micro 2-0-0

en çok Micro’da azot var şimdi ben hangisini eskitiyim normalde ben micro minaraller diye biliyorumdum en yüksek oranı ona ait ama bildiğim kadarı ile grow gübresini azaltmam lazım hangisini kullanmamalıyım?

Brother

Doktor
Kanka micro zaten her sulama verilmiyor diye biliyorum benim gübrelerimde öyle
1 2 sulama vermezsen yapraklar kendini toplar
1 2 sulama boş geçtikten sonra yarım doz vererek devam edebilirsin
Hasatın bol olsun

Ceg18

Üye
Harbi lan bitki yesillikten ölüyor benim anlamadığım bu seed auto mu kankacim auto ise 40 litreye almana gerek yok zaten kaç günlük bugün yarın çiçeğe girmeli hatta geçmiş bile olacak o zaman zaten 80x80 kabinde yet kalma
Dostum merhaba bitki photo 54. Günde 40 litreye alıp öyle çiçeğe almayı düşünüyorum

CahilKush

Doktor
Dostum merhaba bitki photo 54. Günde 40 litreye alıp öyle çiçeğe almayı düşünüyorum
Hmm kanka aynen bir iki sulamayı boş geç 54. Günde diyorsun 40 litre saksı gereksiz olacaktır bitkiyi çiçeğe aldıktan sonra artık bitki enerjisinin yoğun bir kısmını çiçeklenmeye ayıracak bence 25 litre veya 30 litre fazlası ile yeterli olacaktır toprak değişimini yaptıktan sonra en aşağı bı iki gün daha normal haline sal boş sula zaten gübreye doymuş bu hayvan hatta toprak değişimini yapınca ph ayarlı bı 50 litre su ile ağır ağır toprağı yıka eski gübre atıklarını atsın , sonra çiçeğe geçince bloom ile devam edersin growa ihtiyaç duyacağını sanmam bloom hem çiçeğe teşvik edecektir gerekli minareli bulduğundan , ama üzerinde yazan miktarın yarısı ile başla sonraki haftalarda normal miktara geçersin. Hatta şuan ki hali ile bile çiçeğe alsan bir gram boş yer kalmayacaktır kabininde.

CahilKush

Doktor
Ve gübre listende yok sanırım ama çiçeklerinin son dan 3. Haftasında başlayıp son haftası keseceğin overdrive da ekle hasadına baya bir etkisi olacaktır

Ceg18

Üye
Ve gübre listende yok sanırım ama çiçeklerinin son dan 3. Haftasında başlayıp son haftası keseceğin overdrive da ekle hasadına baya bir etkisi olacaktır
80x80x180 hydroshoot hs80 kabin
Mars hydro tsw 2000 300w
S&P TD-160 Silent Mini - 100 mm/180 m3/s Sessiz Fan
Karbon Filtre 190 m3/s - 100 mm
Nem makinesi
ZAUSS HTC-2 Isı nem ölçer
Growsan Eco pH Metre
2 Adet 15 litre kumaş saksı
Su Sızdırma Tablası 2 Adet 35x35 cm
30 cm saksı altlığı
Kabin Vantilatör 18 cm
GÜBRELER
Advanced Nutrients Grow Micro Bloom
Advanced Nutrients Sensi Cal Mag Xtra
Advanced Nutrients Voodoo Juice
Advanced Nutrients Big Bud

Advanced Nutrients Piranha
Advanced Nutrients Sensizym
Advanced Nutrients Rhino SkİN
Advanced Nutrients Overdrive
Advanced Nutrients Nirvana
Advanced Nutrients B-52
Advanced Nutrients Bud Candy
Plagron pH Min
https://ibb.co/m8CqKbN

Ceg18

Üye
Arkadaşlar merhaba son durum bu bitkide coco ama Bitki benden uzakta olduğu için her gün suluyamıyorum ama şimdi iyi iyi ilerliyor çiçeklenmeye tek saksıda büyük bitki fikrini @Xcd den almıştım bi gözden geçirirmisin usta nasıl sence son durum

Ceg18

Üye
Arkadaşlar yeniden merhaba ufak bi güncelleme yapıyorum bu bir günlük olmadığından uyguladığım eğitimleri ve gübrelemeleri mi yazmıyorum ama isteyen olursa elimden geldiğince yardımcı olmay çalıştırım çiçeklenme döneminde 21-22 Günde olması gerek diye tahmin ediyorum toplamda 82-83 günde olduğunu tahmin ediyorum bi kaç yaprak cal mag eksikliği vardı kestim ve her zamanki gibi güzel bi budama yaptım bitkin gövdesini gerçekten çok kalınlaştı ve her geçen gün kabine sığmamaya başladı son durumumuz bu tavsiyelerinizi beklerim eksik gördüğünüz bir nokta olursa teşekkürler

Ceg18

Üye
Arkadaşlar bu günlük gibi oldu acaba soru cevap kısmından kaldırıp yada taşıyıp günlüğemi çevirsem bilemedim güzel gelişmeler oluyor medya coco olmasına rağmen 3 günde 1 suluyorum ortalam her sefer gübreli gübre şemasından hiç ayrılmadan her seferinde yarım doz cal mag ile ama kabine sığmamaya başladı sizce ne yapmalı ilk büyük hasattımı yapcağım galiba.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • dyco dyco:
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahaha* *** hahahaha hahahaha***** *** * ********* ********** **** * ** **** **** ****** **** *****
  • 420x 420x:
    +1
  • dyco dyco:
  • 420x 420x:
    hahahaha* *** hahahaha hahahaha ***** *********
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ********** hahahaha** ******* ***** ***** ****
    +1
  • 420x 420x:
    *** ********* * ******** * ******* **** ***** ***** hahahaha* hahahaha**** ****** *** ******* **** ******
    +1
  • 420x 420x:
    ***** ********** hahahaha** ******* ***** ***** hahahaha** ****
    +1
  • Growerdigi Growerdigi:
    +1
  • 420x 420x:
    *** ********* * ******** * ******* **** ***** ***** hahahaha* ********* ********* ****** ***** ******** ******* **
    ***** hahahaha ******* ** ******** *****
  • Growerdigi Growerdigi:
    ***** **** ***** hahahaha** hahahaha****
  • 420x 420x:
    ***** ********* ******* ** **** ******* ** **** *** ********* ****** ****** ****** * ******* ***** ******** **** hahahaha****
    ***** ****** hahahaha ******** ********* ****** **
  • H Heisenberg01:
    hahahaha ** * *** ******* *** ***
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
    hahahahahahahaha
    ******* ****** ******* ********* ****** ***** ******** ******* **
    +1
    hahahahahahahaha ****** ********** ***** **
  • 420x 420x:
    hahahahahahahaha***** **** ********* hahahaha* ******* ********* ********* hahahaha ****** ***** hahahaha** ******* **** ******* ****
  • 420x 420x:
    hahahahahahahaha ****** ********** ***** **** ******
    420x 420x: hahahahahahahaha ****** ********** ***** **** ******