Aşamıyorum artık bu sorunu

• Konbuyu başlatan Cibril
  • Başlangıç tarihi
C

Cibril

Guest
Canlar

25.günü 2 bitkimin

yanlış toprakla başladım yanlış anlaşılmalar silsilesi ile. Monkey pro ile... 10.günden sonra çok yavaşladı gelişim. Son 10gündür sade suluyorum ortalama 250ml yapıyordum . Çabuk kuruyan bir toprak 3 günde bir suluyordum. Dün dedim acaba susuz mu kalıyor 600ml suladım...

Bitkiler bu halde ne oluyor nasıl aşacağım bunu okuyorum okuyorum çözemiyorum.
lst vardı söktüm...

#Cigâ

Doktor
Canlar

25.günü 2 bitkimin

yanlış toprakla başladım yanlış anlaşılmalar silsilesi ile. Monkey pro ile... 10.günden sonra çok yavaşladı gelişim. Son 10gündür sade suluyorum ortalama 250ml yapıyordum . Çabuk kuruyan bir toprak 3 günde bir suluyordum. Dün dedim acaba susuz mu kalıyor 600ml suladım...

Bitkiler bu halde ne oluyor nasıl aşacağım bunu okuyorum okuyorum çözemiyorum.
lst vardı söktüm...

Ph kaç, Su'da fazla kaçmış gibi

C

Cibril

Guest
Yüzey kuru olabilir kanka ama köklerin uzandığı dip kısımlar hala nemli/ıslak olabilir sulamadan köşelerden biraz kazarak kontrol etmeni tavsiye ediyorum
Kral saksıyı kaldırıyorum kul tüyü gibi valla:) özellikle sulamama çok dikkat ettim pH hep ayarladım bak bunlar da aynı zaman aynı sulama ile sulandı. Ama onlar biobizzlight mix de bunlar monkey pro da ...

C

Cibril

Guest
kanka topraktan dolayımı acaba kimsede net bişey yazmamış transfer ederken kök zarar görmüş olmasın strese çabuk giriyor meret :D
Kanka jiffy de filizlendip 3 gün sonra aldım saksıya 21 gündür bu saksıda kızlar.

aynen kimse bişi yazmıyor bu aralar @silas34 reis vardı herkese koşan o da bu aralar yoğun çalışıyor biliyorum o yüzden yetişemiyor...

Ben karar verdim 9unda sulamam var flush atacağım :)

#Cigâ

Doktor
Kanka jiffy de filizlendip 3 gün sonra aldım saksıya 21 gündür bu saksıda kızlar.

aynen kimse bişi yazmıyor bu aralar @silas34 reis vardı herkese koşan o da bu aralar yoğun çalışıyor biliyorum o yüzden yetişemiyor...

Ben karar verdim 9unda sulamam var flush atacağım :)
dene kanka iyice kurusun atarsın o zamana kadar da öğrenmeye çalış durumu bol şans :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • MusT+ MusT+:
  • MusT+ MusT+:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** *** hahahaha* ** **** *******
  • S sharkek:
    **** ***** **** ***** ****** ******** **** ****** ******* *
    ***** ****** ***** hahahaha* ********* ********** ***** hahahaha* *** **** * **** ***** ***** **** ** **** ****** ******* ** ****** **** ***** **** ***** **** ***** ****** ******** **** ****** ******* *
  • Ş ŞekerBank:
  • Ş ŞekerBank:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha ****** ********* ****** ****** **** **** ****** ***
  • S sharkek:
    hahahahahahahaha* hahahahahahahaha ****** ********* ****** ****** **** **** ****** ***
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • Ş ŞekerBank:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • powered powered:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** ****** ***** ****** **** **
    ***** ********* ****** ******** ****** **** ********* ** ****** ***** **** ***** hahahaha* *** **** ********* *** ***** ****** ***** ****** *** *** ********* ***** ******** **** ******* ** ***** ****** **** ******
    **** ****** *** ******** ***** ********** ****** ***** ***** ******** *********
  • Night owl Night owl:
    ****** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** ****** ***** ****** **** **
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ****** ** ********* ****** **** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** ****** ***** ****** **** **
  • S sharkek:
    **** ****** *** ******** ***** ********** ****** ***** ***** ******** ********* ***** ***** ******* *** ***** ******** *****
  • powered powered:
    ****** **** ****** ** ********* ****** **** *** ********** hahahaha ***** *****
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** *** ********** hahahaha ***** *****
    Night owl Night owl: ****** *** ***** *** ********** hahahaha ***** *****