Abiler bir yardımcı olun

yeniyiz

Yeni üye
Ben tohum almak istiyorum ama nereden ve ne şekilde alacağımı bilmiyorum Bana bir yardımcı olursanız sevinirim

yeniyiz

Yeni üye
Sıfırdan ilk defa yapıcam bana neler lazım bilmiyorum, neyi ne kadar alcam bilmiyorum hiç. Heyecanım da var

Moruq

Yeni üye
sarı siteden ikinci el bitki yetiştirme eşyeları bakabilirsin daha uyguna gelir ama ışığı sıfır al sana tavsiyem quantum board 240w 3 auto bitki yetiştirebilirsin forumun auto bitkiler için hazırladığı bölüme bakabilirsin orda gerekli bilgiler yazıyor bol hasatlar şimdiden

Son düzenleme:

Dolar$

Kıdemli Üye
herşey forumda yazıyor bro .Heyecanını anlayabiliyorum ama bir konu açmadan önce forumda araştırırsan daha iyi olur

Crimm

Üye
Sıfırdan ilk defa yapıcam bana neler lazım bilmiyorum, neyi ne kadar alcam bilmiyorum hiç. Heyecanım da var
Bütçen varsa kabin ısık vs için marsy hydro googleled ten
Tohum için degentica gübre saksı vs şeyler içinde grow kent bu üç adresten işini profyonel olarak görebilirsin hepsi güvenilir bütçe düşükse forumda biraz araştırma yapıp bez dolap uygun ama işe yarar ışık vs arayisina girmen gerek

Dolar$

Kıdemli Üye
Bütçen varsa kabin ısık vs için marsy hydro googleled ten
Tohum için degentica gübre saksı vs şeyler içinde grow kent bu üç adresten işini profyonel olarak görebilirsin hepsi güvenilir bütçe düşükse forumda biraz araştırma yapıp bez dolap uygun ama işe yarar ışık vs arayisina girmen gerek
kanka growknet sıkıntı diyorlar gidip almak daha mantıklı riske gerek yok

Crimm

Üye
kanka growknet sıkıntı diyorlar gidip almak daha mantıklı riske gerek yok
Başbakan'ın oğlunun kaçırdığı kokainlerin üzerini kapatmak biz uyuşturucu ile mücadele ediyoruz diye bütün growshop Lara yapılan bı oparesyon bidaha tekrarlanicagini sanmam o kadar büyük çaplı kurşunu bidaha 3 5 kök cigaraya atmazlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    *** ***** ***** hahahaha ***** **********
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahaha** hahahaha****** ***** hahahaha *** ***** *** ******* ******* ******** hahahaha ********** ******** ***** ***** ***
  • Coke Coke:
    *** ********* hahahaha** ********** *** ******** *** ***** *** ******* hahahaha* ***** ****** hahahaha ********* hahahaha ******
  • Coke Coke:
    *** ***** ***** hahahaha ***** ********** ***** ****** hahahaha* *** ****** **
    ***** ****** ***** *** ********** hahahaha**** ****** hahahaha* *** ****** **
    ***** ***** ***** ***** ******* **** *** ** *** *** hahahaha* *** ******* ****** ***** *** ********** **********

***** ***** ***** ***** ******* **** *** ** *** *** hahahaha* *** **
  • I ichbinkrytpon:
    ***** ** ***** ***** **
  • I ichbinkrytpon:
  • WillWilliamsWinston WillWilliamsWinston:
    ** **** hahahaha
  • Coke Coke:
    ***** hahahaha** ***** ******* ********** *** ******* *** ** *********
  • Coke Coke:
    ***** ******* ****** hahahaha*
    ***** ** **** ***** * ****** hahahaha*
    ***** *** *** ** hahahaha **** *** ******* ***** ***** ** *** ********* ****** **** *** ******* ********* ********** ********** ****** *** ***** hahahaha** ***** ******* ********** *** ******* *** ** *********
    +1
  • Coke Coke:
    ***** *** *** ** hahahaha **** *** ******* ***** ***** ** *** ********* ****** **** *** ******* ********* ********** ********** ****** *** ******** **** *** * ******** ********* *** ********* ******* *******
    *** **** *** ****** **** ***** ****** *** *** ** hahahaha **** *** ******* ***** ***** ** *** ********* ****** **** *** ******* ********* ********** ********** ****** ***
    ***** ***** *** **
    ***** ***** ** *** ***** **** ********* ******* ****** ********** **** *** * ******** ********* *** ********* ******* *******
    **** *** ******** ***** *** **
    +1
    ******** ********* **** hahahaha **
  • Coke Coke:
    ***** *** ****** ********* ** ***** ****** ** ****** hahahaha*** ******* ** **** **** ** *** ***** ***** ** ****** **** **
  • R RainGrow:
    ****** hahahaha ******** hahahaha ********** ** ** ** ** **** ********* ** *****
    ******** hahahaha* ********** *** ****** ********* ** ***** ****** ** ****** hahahaha*** ******* ** **** **** ** *** ***** ***** ** ****** **** **
    TabldotLife TabldotLife: ******** hahahaha* ********** *** ****** ********* ** ***** ****** ** ****** hahahaha***...