ACİL YARDIMCI OLURMUSUNUZ ARKADAŞLAR YAPRAKLARDA SARARMA

MasterKush06

Yeni üye
Selam arkadaşlar, bol hasatlar. 4 kızım var,
2 adet Big Bud fem.
1 ader Master Kush fem.
1 adet gdp auto
1000 watt ışık kullanıyorum, Gübre olarak AN serisi grow, micro, bloom, b-52, big bud kullanıyorum. Çizelgenin yarısını kullanıyorum. Bloom evresine geçtiğimden itibaren grow gübresini kestim.83 gününde yapraklarda sararma oluştu bunu bi sonuca bağlayamadım. Son 1 haftada auto hariç diğer 3 bitkide altta üste doğru sararma oluştu. Dün flush attım 3 bitkiyede 1 ml Revive verdim. Sorunu azot eksikliği olarak düşünüyorum. Hala sorun devam ediyor nasıl bi yol izlemeliyim.

Son durum;

Son düzenleme:

nasa

Doktor
Selam arkadaşlar 83 gününde yapraklarda sararma oluştu bunu bi sonuca bağlayamadım. A.n. Serisi micro grow bloom + olarak b-52 ve big bud kullanıyorum . Bitki genetiğim big bud feminized, ilk alt dallarda sararma oldu şuan üstlere doğru çıkış yapıyor. Işık yanması olarak düşünüyorum ama sizce ne yol izlemeliyim ? Flush attım bloom öncesi ama şuan için bi flush ihtiyacı varmıdır ? Işık 1000 watt kullanıyorum, 750 ye indirdim hala devam ediyor sararma. Son olarak 1 ml AN revive verdim. Yardımcı olursanız sevinirim

kanka öncelikle gübrelerin hepsini tek bir suda karıştırmamanı öneririm bilmediği bir kaç gübreyi kullıyorsun. öncelikle sulama suyunun ppm ayarını yapıyor musun bu tarz şeyler önemli. ışık yanığı değil bu topraksal hastalık gibi duruyor ışık yanığında yapraklar büzüşür çirkin bir hal alır

nasa

Doktor
Hepsini dediğin gibi tek suda verdim kanka sorun bu olabilir galiba, flush atmalımıyım ?
kanka yapma öyle şimdi bak b-52 bir gübre değildir bir vitamin türüdür onu diğer gübreler ile karıştırmayacaksın. diğerlerinide şöyle yapmanı öneririm gübrelerini sırasıyla dök ve çok iyi çalkala iyi karışsın

Kanka

Administrator
Yönetici
açlık çeken bıtkıye flush atmak yaradımı bari :D konuyu nasıl anladın anlamadım

MasterKush06

Yeni üye
Azot(Nitrojen) en çok grow gübresinde var kanka değerlere baktım. Dün revive verdim bu günde grow veriyim mi ? Nasıl durdurabilirim acil bi yardım edermisin lütfen kafam çok karışık

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    ***** ****** ****** **** *** * hahahaha********* **** **** **** *** **** ******** hahahaha**** **** **
  • Silas Silas:
  • Silas Silas:
    *** ******** ******* hahahaha *** ********
  • kkush kkush:
    **** hahahaha** *** **
  • Teginn Teginn:
    ********* ***** **** ***** **** ******* ******* ****** ****** **** *** * hahahaha********* **** **** **** *** **** ******** hahahaha**** **** **
  • kkush kkush:
  • Teginn Teginn:
    ***** ***** ******* *** ***** **** ******* ****** hahahaha** *** **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • kkush kkush:
    ******** *** **** *** ******* ** ****** hahahaha *** **
  • Silas Silas:
    *** ** ***** hahahaha****** ********** ***** ******* ******* *** **** **** ******** ***** ***** ******* ****** * ******
    +1
  • Teginn Teginn:
    ***** ******* ******** ***** ***** ********* ****** ******** *** **** *** ******* ** ****** hahahaha *** **
  • Silas Silas:
  • Teginn Teginn:
    *** ****** ********** ***** **
  • Teginn Teginn:
    *** ***** ***** ******* ***** hahahaha *** **** hahahaha** **
  • kkush kkush:
    hahahaha ***** ******** hahahaha**
  • kkush kkush:
    *** ***** ********* ******** ***** ***** hahahaha** **
    ***** ***** ****** ***** ***** ****** ** hahahaha ***** ******** hahahaha**
  • D despotdes:
    ** hahahaha* ***** ****** **** ***** ** *******
  • kkush kkush:
    ***** ***** ******** ****** ***** ***** ***** ****** ********** ******** **
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    ****** ********** ** hahahaha**** ***** ****** ***** ***** ****** **
    +1
    hahahahahahahaha
  • Teginn Teginn:
    ***** **** ***** ****** ***** ******* *** ***** ******* ***** ***** ********* ******** ***** ***** hahahaha** **
  • kkush kkush:
    ***** ***** hahahaha*** ********** **** ****** ********** ***** ********** *** ****** ****** ********** ***
    kkush kkush: ***** ***** hahahaha*** ********** **** ****** ********** ***** ********** *** ****** ******...