Ac Infinty havalandirma sistemi

Ogkushdown

Yeni üye
Arkadaslar herkese kazasiz belasiz growlar. 100x100x180 mars hydro kabine
Fc 3000 mars hydro ledi alacagim. Havalandirma sistemi icin amazonda buldugum Ac infinity t6 serisini almayi dusunuyorum. Kullanan varsa goruslerini yazabilir mi? Kalitesi nasil sessiz mi calisiyor vs bilgilendirirse sevinirim.

Bide bu havalandirma borusu illa camdan mi cikmak zorunda? Yan odada benim odaya versem boruyu olmaz mi? Grow yapacagim oda bina bosluguna bakiyor cunku. Kendi odamda cam var bahceye bakiyor. Nasil yapmam lazim?

Ogkushdown

Yeni üye
O fiyata yurt içi sp fanlı karbonfiltreli kaliteli setler varken neden bu fanı almayı düşündüğünü merak ettim bende. Karbon filtre yi tak ister apartman boşluğuna ver, ister baca çıkışına.
Cok fazla öven oldu bu markayi. Kalitesi falan baya iyi diyorlar. Bilgim yok pek size soruyum dedim. Ekipmanim iyi ve kalitesi olsun bidaha bidaha ugrasmiyim diye kaliteli seyler toplamaya calisiyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Almora Almora:
    ********* *** **** **** ** ***** ******* ********** **
  • ROCCO ROCCO:
    ****** hahahaha** ****** ****** ***** ******
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** *****
  • istr istr:
    ** **** ****** hahahaha* ** ***** **** ***** *** *** ***** **
  • istr istr:
    **** ****** ********* *** ** ****** hahahaha** ****** ****** ***** ******
  • Almora Almora:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ****** ***** ** ***** ***** *** ***** ******* hahahaha ********* **** ****** *** ** *****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** **** ** *** ******** ***** ******** ******* ** hahahaha* ****
  • H Heisenberg01:
  • içiciadam içiciadam:
    ** ******* ** **** ****** ********* *** **
  • istr istr:
    ****** ****** **** ********** ***** ****** ***** ********** hahahaha ********** ******* **** ****** hahahaha* hahahaha*** ****** ***** **** ***** ** ** ** ****
  • Almora Almora:
    ****** ****** **** ********** ***** ****** ***** ********** hahahaha ********** ******* **** ****** hahahaha* hahahaha*** ****** ***** **** ***** **
  • Almora Almora:
    ******* *** ***** ***** hahahaha*
  • istr istr:
  • istr istr:
    **** ********* ***** ******* hahahaha** ***** ********** **
  • O Okn41:
    hahahaha ***** hahahaha** ********** *** ***** *** **** ********** ********** *********
  • B bongalov:
    ********** ****** *** ****** **** hahahaha ******** ******** ********** hahahaha* ********** ****** ******** **** ********
  • O Okn41:
  • B bongalov:
    ******* ******* ***** ********** *** hahahaha* ** hahahaha **********
  • O Okn41:
  • B bongalov:
  • LPhaze LPhaze:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******* ********** ******* ********** **** ***** ** ********** hahahaha *** ******
  • Y yulaf ezmesi:
    ******** ******** hahahaha ********** ***** ********* *** ***** ******** *****
    Y yulaf ezmesi: ******** ******** hahahaha ********** ***** ********* *** ***** ******** *****