acil bilgi

kanksss

Yeni üye
arkadalar ormanda yürürken ekili halde bulduğum bi ağaç var aldım onu durumu kötüydü baktım ona biraz şu an ki halini resim olarak atıyorum çiçek iş yapar mı yoksa atayım mı çöpe güneşte çok susuz kalmış yamış yaprakları kurtarabildiklerimi kurtardım
erkek mi dişimi ne yapamam lazım bi yardımcı olursanız cok sevinirim şimdiden mesaj atan arkadaşlara teşekkürler2 (2).jpg2 (1).jpg3.jpg

Blueberry

Stay High
Bitki sıcağı ve susuzluğu sağlam görmüş. Benim önerim kes at olur. Ama yine de ona bir şans vermek kötü fikir değil. Bak bakalım biraz daha kendini toparlayacak mı. Cinsiyeti daha belli değil gibi duruyor. Daha net ve yakından resim atarsan o konuya da yarcımcı oluruz

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • X Xgon:
    *** ** ********** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
    +1
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    **** * ******* **** **** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
  • X Xgon:
  • X Xgon:
    **** **** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
  • X Xgon:
    ***** ****** ***** **** ******** ***** ******* ** *** ******** ***** ***** ********
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ***** ****** ** *****
  • Houp53 Houp53:
    ****** ****** ******* ********** *** ****** **** ******* ***** ****** ********* hahahaha **** ********* ****** ******** ******
  • T Turco:
    ****** ********* **** ********* **** **** ** ******* hahahaha
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
    +1
  • T Turco:
    ** ********* ******* * ***** ********* **
  • ax-b ax-b:
    ******* hahahaha *** * ** ** *** ****** ***** * **** ** ******* hahahaha* *******
  • T Turco:
    ***** hahahaha **** ***** ********* ********* hahahaha *** * ** ** *** ****** ***** * **** ** ******* hahahaha* *******
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ****** ********* **** ********* **** **** ** ******* hahahahahahahaha ******** ********* ******* ***** ****** ****** ***** ****** ******
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Houp53 Houp53:
    ******** *** hahahaha*
  • T Turco:
  • T Turco:
    T Turco: ***