Acil yardım istiyorum bilgisi olanlar lütfen

marley1969

Yeni üye
Merhaba beyler elimde dayımın kendi bahçesinde yetiştirdigi bir ürün var orjinal oldugunu söyledi gübrelerini genelde tezek karıştırırak yapmış bana getirdi fakar fazla tatmin olmadım sizin bi öneriniz var mı ?

marley1969

Yeni üye
kafası pek beni tatmin etmedi üstüne uygulayabilicegim birşey var mı yada sizce dıştan iş görür bir ürün mü elinde büssürü varmış çünkü daha yakından atıyım birde

OttoMan347

√SEFİR√
kafası pek beni tatmin etmedi üstüne uygulayabilicegim birşey var mı yada sizce dıştan iş görür bir ürün mü elinde büssürü varmış çünkü daha yakından atıyım birde
Dostum burda herkes temiz düzgün sigara içmek için iyi sigara yetiştirmeye çalışan insanlar var. Üzerine fısfıs yap gibi bi müdahale öneride bulunmaz heralde kimse olan olmuş sigara yetişmiş kurumuş artık extra bişey yapamazsın kürleme dışında onun da fayda edeceğini sanmam tohum dolu sigara içtiğinde kafa yapıyorsa yapar yoksa yükseltemezsin rastgele ekilen tohumlar birbirini dölleyip bolca tohum yaptırmış thc üretmemiş bitki

C

Canna

Guest
O elindekilei degerlendirmek istiyorsan yüksek THC li genetikten yetietirilmis, sömeklerle karistirip kubar yapabilirsin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    kawinnnz kawinnnz: ******