Acil yardim lütfen dostlar

Blue chese

Yeni üye
Selamlar ilk growum bitkilerimdeki sorunlar ne yardimci olurmusunuz daha hiç gübre vermedim gübre yeni geldi 5 gün önce 5l suyu tek seferde 3 e bölerek verdim bugün gittim toprak halen kurumamış çamur gibi birde yaprakları böcek yiyiyor ve sararmis ve 2 bitki çiçeklenmiş

https://ibb.co/xMtYgXw
https://ibb.co/NYpcF28

Selamlar ilk growum bitkilerimdeki sorunlar ne yardimci olurmusunuz daha hiç gübre vermedim gübre yeni geldi 5 gün önce 5l suyu tek seferde 3 e bölerek verdim bugün gittim toprak halen kurumamış çamur gibi birde yaprakları böcek yiyiyor ve sararmis ve 2 bitki çiçeklenmiş

https://ibb.co/xMtYgXw
https://ibb.co/NYpcF28
500 ml bile çok bu bitkilere sen 5 litre vermişsin sorunları ne diyosun dostum

Blue chese

Yeni üye
Daha once damla yapmistim oda sikinti oldu sanirim Şimdi sadece toprağın kurumasını bekliyorum 4 gunde bir versem yeterli mi ne kadar şu vereyim blom grow ve mikro gübreli olarak hiç gübre de vermedim daha önce ph da ölçmedim şimdi hepsini aldım ph kağıdı ve düşürücü 3 üne toplam ne kadar gübre ve şu vermeliyim

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka suyu toprak tam kuruyunca vereceksin. Forumlara gir orada gübre semalari kullandigin gübrenin semasina göre oradaki miktarlarin % 25 daha azi ile verebilirsin gübreyi

Blue chese

Yeni üye
Bugün gittim toprak halen nemli böcek yemişti biraz biobizin life coa diye bocek ilaci sıktım bitki 3 bitki toplam 1.50 lt ve gübre dahil ph ölçüp vereyim mi suyu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A angeshar:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • A angeshar:
    ****** hahahaha*
  • A angeshar:
    +1
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
    **** **** * hahahaha ********* *** **** *** **** ***** ****** *** ****** **** **** ****** ******** ****** *****
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ******* ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**** ******** hahahaha ****** *** ******** hahahaha* *** *** **** ******* ***** hahahaha ******** ******* hahahaha**** ******** **** ***** *** hahahaha ***** ****** **** **** ****** ** **** *** *** **** ******** ***
    ***** *** hahahaha ********** ****** ** ****** ****** ** ****** ******* hahahaha** hahahaha******** hahahaha* *** ******** *** ****** ******* hahahaha*** ********* hahahaha ******** ******* ******* *** ****** ****** hahahaha******
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ***** ****** *** ***** hahahaha** ******** **** **** ******** ******** **** ***** *** hahahaha****** *** ***** ***** ****** ****** ******** ******* ***** ***** ******** *** hahahaha ********** ****** ** ****** ****** ** ****** ******* hahahaha** hahahaha******** hahahaha* *** ******** *** ****** ******* hahahaha*** ********* hahahaha ******** ******* ******* *** ****** ****** hahahaha******
    ******** ******* *** ******** *** ***** ******** hahahaha*** ***** ******
  • R Reacher:
  • R Reacher:
  • buranere buranere:
    ********* ***** ******* ***** hahahaha hahahaha * ** ***** hahahaha** ***** ****** ******** ***** ** **** hahahaha ********** ********** ***** ****** ******
  • buranere buranere:
  • buranere buranere:
    ***** ***** ********* ********** ***** ***** hahahaha* ****
    ***** ********* ******* ********** **** ******* ***** ********* **** ******** ***** ** ***** ** ********* ** ******** ********** ***** ********* ********** ***** ***** hahahaha* ****
  • D doğadostu1004:
    ******* *** *
    D doğadostu1004: ******* *** *