ACILARIN ÇOCUĞU DİRENİYOR

2 ay önce tam teşekkül 80×80 bitki çadırı aldım. Tohumsuzu takip ettiğim için kendimi hazır hissedip erken davrandım ve 3 tane tohum attım. Tohumlar büyümedi ve çürüdü. İçlerinden bir tanesi azcikta olsa büyüdü. Bundan bir şey olmaz ve harcayacagim elektirige yazık deyip, oturduğum odaya koydum. Haftada 2 kere 1 bardak su verdim. Gübre yok hiçbir şey yok. 1 haftadır ev de yoktum ve bitkiyi görünce şok oldum. Bitki toparlanmış cam kenarın da kan gelmiş resmen :) Bugün artık pes ettim ve bitkiyi çadıra alıp, havalandirmasını, kurban filtresine çalıştırıp 150 w cob ledin altına aldım 45 cm mesafeden.
Benim sorum bu bitki auto flower ve light mix toprakta büyüyor. Bugün ilk defa Bloom gübresi verdim. Altından bir bardak su akana kadar. Bitki ciceklenmeye girdi mi ? Yada ne zaman girer çünkü bitki 55 günlük? Sizce durumu nasıl gözüküyor?
Ustalar Lütfen yardım edin!!!

Not: Telefon flashı bazı fanlar da sararma varmış gibi gösterdi. Lakin hepsi aynı renk tonun da.

@Xcd @OttoMan347 @Kanka

Son düzenleme:

SpaceX

Üye
Dün ilk defa bloom gübre verdim. O zaman bakmaya devam. Bir önerin varsa sevinirim.
Beyaz pistiller çiçeğe girmenin göstergesi. İşık, sıcaklık, nem ayarını bloom dönemine uyğun ayarlaman gerek, ayarlamadınsa. Önerim, çiçek dönemine uyğun işık takviyesi yapman ola bilir. Zayıf işık almasından olmalı ki fazla dallanma olmamış, bu üzden kelle sayı düşük. Bloom dönemi işık takviyesi ile var olan kellelerdeki verimi artırmayı hedefleye bilirsin. İyi growlar.

Son düzenleme:

Sleepless

Müptezel

Buyur kanka sen de alıntını kaldırır mısın? Yorumunuda bekliyorum@Sleepless
Kankam bitkin gayet saglikli masallah.. Bidaki growa idarelik hasat alirsin gibi :)

wardog

Üye
Kanka 55 günlük auto yeni çiçeğe girmez bence, çok geç bi zaman bu auto için. Bitkinin photo olması çok muhtemele. Birkaç pistile aldanıp çiçeğe girmiş auto bu demek yanlış olur. Photo bitki de 45-50. gün ışık 18/6’dan 12/12ye çekmesen bile pistil atabiliyor. Bu bitkinin ben çiçek dönemine hazırım, o kadar olgunlaştım/büyüdüm deme şekli biraz. 12/12 ışık dönemine geçip çiçeğe sokmayı deneyebilirsin bence. Bol şans.

Sleepless

Müptezel
Olsun kanka sen de uzun zamandır yoktun. Sen nasılsın kanka ? 30 40 gr bana versin yeter. Bu bitkinin arkasından gelen daha iyi durum da galiba yavaş yavaş öğreniyorum. 19 gün toping 21 gün lst bitki 35 günlük https://ibb.co/BZfsN1D ellerinden öper :D
Oh ohhh fene açılmış heaa :)) dehşetül vahşet olacakk xd bende iyiyim kanka sağolasın hasata 1 hafta falan kaldı şubat sonu 2 adet normal 2 auto ya baslıycam işte nasipse :)

Oh ohhh fene açılmış heaa :)) dehşetül vahşet olacakk xd bende iyiyim kanka sağolasın hasata 1 hafta falan kaldı şubat sonu 2 adet normal 2 auto ya baslıycam işte nasipse :)
Oooo kanka bucagını hiç boş bırakmıyorsun maşallah :D Kanka ben harmanlıktan bırakma aşamasına geldim neredeyse, o derece yani. Bu arada hasat edeceklerinden bir foto bırakırsan buraya sevinirim :D

Bitkinin güncel durumu. Ben hayatımda böyle koku duymadım. Resmen esans gibi karbon olmasa ve koku komşulara gitse hiç bitmesin isterler gerçekten çok güzel bitki. Profesyonellerin elin de gerçekten çok güzel bitki olur. Şekerlenmesi çok güzel. Tadı kokusun dan belli oluyor. İçmek için sabırsızlanıyorum. Kafasını ve tadını da yazıcaz ki bitkileri daha iyi tanıyalım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
    ****** hahahaha*** **** **** **** ********
  • Mordecai Mordecai:
  • içiciadam içiciadam:
    * ********** ****** ***** ******** *** hahahaha ******** **********
  • içiciadam içiciadam:
    **** *** ******** hahahaha**
  • Mordecai Mordecai:
  • A angeshar:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ******* ***** *** *** ****** hahahaha*** **** **** **** ********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahahahahahaha ***** ********* ******* hahahaha ***** ** *** **** hahahaha**
  • A angeshar:
    **** **
  • A angeshar:
    ****** ***** ****** **
  • içiciadam içiciadam:
  • A angeshar:
  • powered powered:
    hahahahahahahaha********
    ****** ***** **** **** ******** ******** *** ** ******** ******** ***** ******* ********* ******* ****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ** ***** ****** ****** ***** *** ****** hahahaha* ******** **
  • A angeshar:
    ** ***** ** ********* ***** ***** **** ******* ****** *** ** ******** ***** **** ******** **** ********** hahahaha ********* *****
  • powered powered:
    ******** ******** hahahaha **** *** ***** ******
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ****** ***** **** hahahaha ** ******** ***** * ***** ****** *****
    içiciadam içiciadam: ***** ***** ****** ***** **** hahahaha ** ******** ***** * ***** ****** *****