Alaskan auto - 70. Gün Hasat vakti gelmiş mi ?

Ü

Üye silindi 18621

Guest
Kanka kelle uçurdun mu bunlara ve gübre ne kullandın bende de var Alaskan daha bugün çıktılar

C

Cibril

Guest
Maksimum 1-2 hafta içinde kes bence dostum , merceğin yok sanırım pistillerden gideceksin sanırım, piatillerinin de tamamı nerdeyse kahverengi olmuş. Gübre vermeyi kes artık , sonraki sulamanda flush at, sonraki sulamanda yine sade sula ama baya alttan yine su aksın sonra karanlık döneme başla 2/3 gün sonra kes as...

Tolgahan

Yeni üye
Maksimum 1-2 hafta içinde kes bence dostum , merceğin yok sanırım pistillerden gideceksin sanırım, piatillerinin de tamamı nerdeyse kahverengi olmuş. Gübre vermeyi kes artık , sonraki sulamanda flush at, sonraki sulamanda yine sade sula ama baya alttan yine su aksın sonra karanlık döneme başla 2/3 gün sonra kes as...
Tamam dostum. Merak ettiğim konu şu. Flush kaç kere atmalıyım ? Flush attıktan sonra tekrar ışık altına koyacak mıyım ? Kaç günde bir kaç kere ve kaç lt suyla yapmalıyım. Saksılar 15lt.

C

Cibril

Guest
Şöyleki dostum 1 flush yeter. Toprağın kuruduğunda önceden dinlendirdiğin 45lt suyu yavaş yavaş yedire yedire 30lt sini ver son 15 lt sinin ph ını ayarla ver. 3-4 gün sonra kurur zaten , o zamanda bi 5-10 lt yine pH ayarlı ver , al karanlığa 2 gün sonra vur baltayı....

Tolgahan

Yeni üye
Şöyleki dostum 1 flush yeter. Toprağın kuruduğunda önceden dinlendirdiğin 45lt suyu yavaş yavaş yedire yedire 30lt sini ver son 15 lt sinin ph ını ayarla ver. 3-4 gün sonra kurur zaten , o zamanda bi 5-10 lt yine pH ayarlı ver , al karanlığa 2 gün sonra vur baltayı....
Tamamdır dostum teşekkür ederim. Tahmini hasat ne verir sence bunların hepsi kuru olarak :)

Tolgahan

Yeni üye
Tamamdır dostum teşekkür ederim. Tahmini hasat ne verir sence bunların hepsi kuru olarak :)
Karanlıkta bekletilirken. Fan vantilatör açık kalsın mı kesmeden önceki 2-3 gün boyunca. Ve kestikten sonra ters asıcam hepsini değil mi ? Ve ters asılıyken karbon çalışsın mı ? Kaç gün ters şekilde karanlıkta kalacak ?

M4TAD0R

Üye
Photo çıkmış dostum demekki yada hemen ışığını 12/12 ye al. 1 haftaya çiçeklenir...
Kanka cevabın için teşekkür ederim ben sorunu anladım bir kaç kez strese girdi bitkiler yeni yeni toparlıyorlar ufaktan sömekleri görmeye başladım. Stres kaynaklı gecikti sadece sanırım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • B Chat bot:
  • T Chat bot:
  • T Chat bot:
    T Chat bot: ******** *** ****** *** *****