Aldığım ışık işe yarar mı

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Almissin kanka kullanacaksin artik. Renk olarak iyi ama güc olarak teknik bilgilerini vermemis satici

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka istersen önce bitkinin hangi dönemde hangi renk isiga ve ne gücte bir isiga ihtiyaci olgugunu iyice arastir internetten ondan sonra bu sordugun sorunun cevabini bulacaksin kendin. Ikinci isikta 20-30 metre kare diyor ama zannediyorun santimetre kare olmali o, ne yetisir 20-30 santimtre karede

Kanka acilen iade et ben de bı arkadaş link atmıştı 2 yıl önce dikkat etmedim al dedim 6 tane aldı 3lü set 250 liraya geliyordu Alibaba.com'dan . Neyse geldi taktık sisteme yok yani alakası yok ki 2000w çekse 3A 15W adaptör kullanırlar mı, hemen müşteri temsilcisine yazdık kaç w çektiğini kanıtlayan resimler attı anca o şekilde iade aldı , satıcı da cevap falan vermemişti 20 -25 gün geri göndermek için muhatap bulamadı en son dekor olarak kullanıyordu. Yazık etme Parana cob led veya hps al cidden hevesin kursağında kalır

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka tabiki isik önerileri alirsin forumdan ama sana acizane bir tavsiyem var. Istersen 50.000 tl lik bir isik düzeni kursanda isigi verimli kullanmasini bilmiyorsan hakki ile yetistiremezsin bitkini. Sana asagida almanca bir link gönderdim. Google sana tercüme eder. Isterer okur ögrenirsin isteresen hala buradan isik tavsiyesi istesin karar senin.

methluck

Yeni üye
Kanka tabiki isik önerileri alirsin forumdan ama sana acizane bir tavsiyem var. Istersen 50.000 tl lik bir isik düzeni kursanda isigi verimli kullanmasini bilmiyorsan hakki ile yetistiremezsin bitkini. Sana asagida almanca bir link gönderdim. Google sana tercüme eder. Isterer okur ögrenirsin isteresen hala buradan isik tavsiyesi istesin karar senin.

tesekkür ederim

Sömekoow

Yeni üye
merhaba baslıktada yazdıgı gibi sorum bu hemen linkliyeyim
https://www.trendyol.com/wolfmar/wm...d-p-104912077?boutiqueId=61&merchantId=118875

Bu ikisini aldım işe yarar mı arkadaslar.
Çöpün çöpü hemde 3 ayım bunun yüzünden yazık oldu bende bilmiyordum neyin ne olduğunu yapcak bişey yok hemen at çöpe veya iade et edebiliyorsan

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********** ***** ********* *** ********* hahahaha*** ****** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** * ***** ******* ********** ***** *** ***** ***** *** hahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******* ******** ********** ****** **** ******* ******** hahahaha*** ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ****** ********** *** ******** ***** **** * hahahaha* ***** ******** ****** **** * hahahaha*
  • Bomberx Bomberx:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bomberx Bomberx:
    ******* hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ******* hahahaha* ******* ******** ******
  • Bomberx Bomberx:
    +1
  • A Asidty:
    ******* ******** ********** ****** **** ******* ******** **** ****** ********* ******
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • A Asidty:
    ********* hahahaha***** *****
    ** **** ******** hahahaha**** ********** ***** ******* ***** ** ** ******** ** ***** ********* ******* ****** ******** **********
    **** ******* **** ****** *** ** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ***** *** * ** *** ** *** ****** ****** ******** *****