Alkolik olduk gitti

Hogr

Yeni üye
Biraz derleşesim geldi sizlerle, Beyler alkol çok kötü birşey sigaranın gözünü seveyim, 15 senedir cıgara içerim bana şu alkol illetinin verdiği zararın bindebirini vermemiştir. 5-6 senedir alkol içiyorum kendim outdoor yetiştiricisiydim hersene 6-7 aylık içimliğimi çıkarırdım yalnız geriye kalan 4-5 ayda torbacılarla sürekli papaz olduğum için ve bundan ötürü her seferinde başıma iş aldığım için sağa sola gitmek istemedim ve bununla beraber ilk zamanlar ara sıra için alkol içmeye başladım, sonrasında işlerimden ötürü şehir değişikliği yaptım, sigara yetiştiremedim ve alkol makul ve kolay seçecek geldi bana, baya bi alkole abandım haftalarca aralıksız kafamın güzel olduğu zamanlar oldu, sabah kahvaltıda öğlen gece her saat her dk içmeye başladım, galericiyim tezgahımds iyi güzel 6-7 arabam dönerdi sürekli, arabaların 2sini kafam alkollü güzelken perte çıkardım. Kaza sırasında yanımda uzun yıllardan beridir güzel bir ilişkimin olduğu kız arkadaşım vardı bana okadar içme demesine rağmen 4,7 promille sıfır arabamı perte çıkardım kaza esnasında kız arkadaşım bir hafta yoğun bakımda kaldı ve haklı olarak kaza sonrası benden ayrıl ama benim umrumda oldumu hayır içmeye devam ettim hiçbişey olmamış gibi, belaların kazaların ardı ardı kesilmedi tabi, bi mekan çıkışı kafam güzel çevik kuvvet polisiyle kimlik sorgulaması sıranda tartıştım burnunu kırdım (hak ediyordu orası ayrı) ama kafam iyi yine, olaydan ötürü cezaevine girdim 8ay yatırdılar beni. yattım çıktım işlerim kötü olmuştu ehliyet yok 2araba pert sağa sola borç günlük lüzumsuz aşırı harcamalar tüm hayatımın düzeni alt üst olmaya başlamıştı, bunun farkındaydım ama yine içmeye devam ettim iki biradan bi rakıdan ne olacak hesabı derken günlük minimum 2-3bin harcama yapıyordum. Alkol bana çok zarar veriyordu bunu biliyordum ama devam ettim bian düşündüm 15sene cigara içtim ben birgün bana böyle zararları olmadı. Ha şunuda söylim alkol içmeye başladıktan sonra ne kadar kız arkadaş çevrem varsa dost çevrem varsa hepsini kaybettim. Hepsini hayatımdan çıkardım çıkarıldım hiç umrumda olmadı özür dilemem gereken yerde bunu yapmayıp herkese yol verdim yalnızlaştım tek kaldım ki varya beni tanımazsınız telefonu susmayan bir adamdım illa gel oturalım içelim takılalım diye her ortamda sevilen sayılan biriydim, ama tüm çevremi yitirdim hal hatır sormamaya başladım arayan numaraları açmamaya başladım ve haklı olarak herkes uzaklaştı benden demem o ki beyler alkolün ayarını tuturmadınız mı çok kötü birşey bunu bilin. Krallar tahtında hayat süren ve bugün yapayalnız bir hiç olarak sizlere bunu anlatıyorum. Bugün oturdum düşündüm bi an ben bu değildim dedim kendi kendime ve harbiden öyle tüm yaşam hevesimi çaldı elimden içmeyince anormal içince normal gibi hisseden biri oldum. sigarayı yıllarca içtim tek zararı olmadı bana, ama bu illet Çok bambaşka. Bütün uyuşturucu maddeleri kullanmışlığım vardır hepsinin kafasını bilirim. Kimyasala karşıyım içmem, yalnız bu Nalet olası alkol ayarını bilmedin mi kimyasal kadar tehlikeli birşey. Umarım dirayetim beni kurtarır kurtulurum şu illetten, forumu yeni keşfettim buralarda takılacağım eğer öğrenebilirsem setup kurup evde yetiştirmeye niyetim var hem uğraşacak birşeyler hemde babalar Esrar varken alkolü feriştahı getirsin içmem onun için öğrenmeye niyetim gayem var umarım başarırım böylelikle belki daha rahat kurtulurum. Sizlere öyle bi dertleşmek anlatmak istedim kimsem kalmadı çünkü kusura bakmayın herkesi kaybettim tek tek hakkınızı helal edin Allaha emanet olun sağlıcakla kalın.

Narkoo

Üye
Öncelikle kafan güzelken bunu yazdığına eminim :)
Ama İnanmak başarmanın yarısıdır kardeş bunu unutma. Düşmez kalkmaz bir Allahtır zararın neresinden dönersen kardır.
Yüreğini ferah tut kalbini inançla doldur. Ama dirayet ama irade.
Burda bulunduğun süre zarfında burda ki çok değerli ustalardan çok değerli arkadaşlardan tecrübe edineceğine emin olabilirsin.
Ne istediğini bil ne istediğinden emin ol yeter.
Dilerim gayen hayallerini süsler.

Hogr

Yeni üye
Ama İnanmak başarmanın yarısıdır kardeş bunu unutma. Düşmez kalkmaz bir Allahtır zararın neresinden dönersen kardır.
Burda bulunduğun süre zarfında burda ki çok değerli ustalardan çok değerli arkadaşlardan tecrübe edineceğine emin olabilirsin.
Evet abi kafam çakır isabetli bir tahmin olmuş bu Allah görüyor kendime ne kadar zarar verdiğimin farkındayım niyet ettim bakalım inşallah dertleşmek bazen iyi geliyor kimsem kalmadı kimsem yok çünkü düşüncelerin desteğin için teşekkür ediyorum üstadım

OttoMan347

√SEFİR√
Tuttum seni dostum. Allah gönlüne göre versin

Narkoo

Üye
Tuttum seni dostum. Allah gönlüne göre versin
Dosto cansın işin rast gelsin abem benım ❤️

@Hogr babacan alsana usta al sana üstad, değerli ustanın tavisiyelerini dikkate alırsan emin ol boynuz kulağı geçer hesabı güzel yol yürürsün, bu yolda yürüyemezsen şayet oda senin kusurundur artık. Ustanda bulacağın tek kusur güzelliğidir şüphen olmasın.
Ayrıca @higthead bu forumun ayrı güzelliklerindendir faydalan yararlan.

Hogr

Yeni üye
Sana gelince @Hogr forumu oku araştır kendine göre bi set kur benim profilime istediğin zaman istediğin kadar ve istediğin saatte yaz mutlaka geri dönüş yaparım growunu baştan sona birlikte yaparız benden sana sefir sözü...
@Narkoo abinin dediği gibi.
senin gibi bir ustanın yolundan yürümek bana senin adına müteşşekirlik bırakır,
şuan araştırmadayım ama böyle bir hayat hikayem var, desteğini esirgemediğnii gösterdiğin için teşekkürler abi.
Arada bir rahatsız ederim bilgin olsun

Pablo Emilio Escobar

Kıdemli Üye
Alkol bütün kötülüklerin anasıdır diye boşuna dememişler benimde önceden alkol dönemim olmuştu gerçekten ne kadar ağzınla içsen de kafan güzel olduktan sonra insan farketmeze bağlıyor. En son geçen sene mahalleden benden küçük bir kardeşimle takılıyorduk kontağı kapatmışım çocuğun suratına jack şişesini vurmuşum o günden beridir 1 yudum dahi alkol sürmedim ağzıma ve o günden beridir çok şükür ne bela ne kaza Alkol pişmanlıktır. :)

Petrucci

Yeni üye
Alkol gerçekten iyi bir şey değil.Sigaraya başladıktan sonra çok daha iyi anlıyorum.
Ben ölene kadar içiyim yine sapıtmam,kontrolü kaybetmem.Ama alkolün kafası bana çok yorucu geliyor.Mutlu da etmiyor sigara gibi.Cuğaradan devam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
    ***** ****** ******** ***** ******** * hahahaha **** *** ****** ****** **** ********* *** ****** hahahaha* ***** ** ******
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** **** **** **** hahahaha****** *** *** ***** **** ***** *** ***** ******* ** ******* hahahaha ********* ***** *********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • Emmy Emmy:
    **** **** ******* ****** hahahaha**** *** *** *** ****** **
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ***** ** ******* ** ****** **** ***** ******* *** ** ****** ****** **** ******* *********
    ** hahahaha ****** ******** ********** ***** ** ******** hahahaha*
    ***** *** ***** ** ******* ** ** *** ** ****** **** ********* ****** ********
  • Emmy Emmy:
    ***** ******* ***** ******* ********* ** ** ****** ****** ***** **** *** *** ******
    **** **** ******* ****** hahahaha**** *** *** *** ****** ** *** ** ***** ** ***** ******* hahahaha *** *** **** *** ** ** *** ******** * ***** ******** hahahaha *** ****** **** *** **** ******* ******** ****** ****** *******
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********* ****** *** ***** ****** ***** ******** **** ***** **** ******* ***** ******* ***** * ***** **** *****
  • Emmy Emmy:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    **** ***** ******* * hahahaha***** hahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
    ******** ** ******** ** ***** **** **** **** hahahaha**
    hahahaha ** **** ** ****** ****** ******* ********* ****** ******** **** *** *******
    ***** **** hahahaha *** * ** ********** ** ****** ***** *****
    ***** **** ******** ***** hahahaha**** ********** ********** ******
  • Emmy Emmy:
    +1
    *** *** **** ********** *** **** ***** ** ******** ********** ******** *******
  • Emmy Emmy:
    Emmy Emmy: ***** *** ***** ******* ****** *** *****