Amatem hakkında?

Sarii

Üye
Arkadaşlar cümleten s.a someginiz kallavi olsun o/

Amateme gidiyorum her ayda 1 ilaç yazdırmaya. Suboxone kullanıyorum, aşama aşama kesip bırakmak istiyorum. Ama bu süreçte de suboxoneu azaltarak bırakırken de günlük içime Uygun bi sigara ile takviye alıp yoksunluğu azaltmayı planlıyorum. Sorularim şu ;

* Amatem idrar testinde günde 3-4 sigara içen biri, teste girmeden 1 hafta önce keserse çıkar mı ? Amatemde bu durumu yaşayan, başına gelen var mı ?
*Yoksunluk durumuna iyi gelecek gün içi içime uygun enerji veren tohum önerisi olan var mı ? Cbd mı iyi gelir sizce thc ya da salvia falan mı ?

Şimdiden teşekkür Ederim, dumanınız bol olsun ☺️

Moonwalker

Yeni üye
Arkadaşlar cümleten s.a someginiz kallavi olsun o/

Amateme gidiyorum her ayda 1 ilaç yazdırmaya. Suboxone kullanıyorum, aşama aşama kesip bırakmak istiyorum. Ama bu süreçte de suboxoneu azaltarak bırakırken de günlük içime Uygun bi sigara ile takviye alıp yoksunluğu azaltmayı planlıyorum. Sorularim şu ;

* Amatem idrar testinde günde 3-4 sigara içen biri, teste girmeden 1 hafta önce keserse çıkar mı ? Amatemde bu durumu yaşayan, başına gelen var mı ?
*Yoksunluk durumuna iyi gelecek gün içi içime uygun enerji veren tohum önerisi olan var mı ? Cbd mı iyi gelir sizce thc ya da salvia falan mı ?

Şimdiden teşekkür Ederim, dumanınız bol olsun
Hergun 3-4 sigara içersen zor verirsin 1 haftada temiz en az 2-3 hafta sürer diye tahmin ediyorum

Moonwalker

Yeni üye
Ben de az çok öyle tahmin ettim. Şuan sigara içemiyorum zaten En iyisi son kez temiz verip ilaçları alıp, doğa ananın yeşil kaynaklarına başlamak ☺️ Eyvallah aga cevap için
Ben seminer ve bireysell görüşme sirasinda cigaralik içmedim lilika iciyodum sadeve idrarda çıkmıyor.diye seminer bireysel hepsi bitti dedim idrara yollamazalr artık paso cigara içtim tam duman alırken SMS geldi acil olarak gelmeniz lazım denetimli serbestlike diye gitmedjm bende pis vermekten se kacabildigim yere kadar kacjyom

Moonwalker

Yeni üye
Ben de az çok öyle tahmin ettim. Şuan sigara içemiyorum zaten En iyisi son kez temiz verip ilaçları alıp, doğa ananın yeşil kaynaklarına başlamak ☺️ Eyvallah aga cevap için
Denetimligin varsa supriz idrara yolluyolar haberin olsun. Hastaneye 3-4 idrar temiz verip öle direk takılmaya baslmaa

Sarii

Üye
Ben seminer ve bireysell görüşme sirasinda cigaralik içmedim lilika iciyodum sadeve idrarda çıkmıyor.diye seminer bireysel hepsi bitti dedim idrara yollamazalr artık paso cigara içtim tam duman alırken SMS geldi acil olarak gelmeniz lazım denetimli serbestlike diye gitmedjm bende pis vermekten se kacabildigim yere kadar kacjyom
Bi arkadaşıma da oldu oyle sürpriz devlet işi aga, denetim sıkıntı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahaha** *** ****** ****** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ********* ******** ********** hahahaha * **** hahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Kanka Kanka:
    ***** ***** ****** hahahaha
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
    **** ***** ******* ***** *** ****** ******* **** hahahaha*
  • Kanka Kanka:
    ******* **** ****** ********* hahahaha
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
    **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** ***** hahahaha****** ******** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Kanka Kanka:
    hahahahahahahaha
  • Kanka Kanka:
    Kanka Kanka: ******