Amnesia haze

Merhaba arkadaslar çiçekler saymadım ama ortalama 70-80 gün veg verdim saysılar 28 lt güblerim canna tam blooama geçtim kızlarda bikaçında pistil gördüm 5-6 gün soğukta kalmak zorunda kaldılar gelişimleri durdu 2 gündür şartlar olması gerektiği gibi ama bi yanlış yaptım veg döneminde eğitim vermemiştim şimdi ana dallar eğitemedim baya sertleşmişler diğer dalları eğittim şimdi bu kızlar art arda sorun yaşadılar tam çiçeğe girecekken soğukta kaldılar eğitim gördüler hiç budama yapmamıştım budama gördüler korkum re-veg falan olur mu acaba ustalar yardımcı olursa sevinirim genel olarak çiçeklerin hakkındada yorum yaparsınız sevinirim herkese bol bereketli growlarrr :)))

Genetik amnesia haze çiçek dönemi biraz uzun sürüyormuş dikkat etmeden almıştım şuan blom 40 da ama yapraklar sararmaya başladı zaman sıkıntısından dolayı 65. Gün hasat yapıcam genetik bilgilerine göre en ideal zaman 70-80 gün arası ama yaprakların sararması hasat zamanının yaklaştığının habercisidir bilgiye göre daha bi 40 gün daha sürmesi gerek :) https://ibb.co/f85p02j

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • X Xgon:
    *** ** ********** hahahaha ***** ******* ****** *** ******* ***** *** *****
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • B bayfrodo33:
    ******* hahahaha ***** ********* **
  • lavrens lavrens:
    ***** ******** ********* hahahaha** hahahaha ***** ********* **
  • X Xgon:
    *** ** ********** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
    +1
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    **** * ******* **** **** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
  • X Xgon:
  • X Xgon:
    **** **** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
  • X Xgon:
    ***** ****** ***** **** ******** ***** ******* ** *** ******** ***** ***** ********
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ***** ****** ** *****
  • Houp53 Houp53:
    ****** ****** ******* ********** *** ****** **** ******* ***** ****** ********* hahahaha **** ********* ****** ******** ******
  • T Turco:
    ****** ********* **** ********* **** **** ** ******* hahahaha
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
    +1
  • T Turco:
    ** ********* ******* * ***** ********* **
  • ax-b ax-b:
    ******* hahahaha *** * ** ** *** ****** ***** * **** ** ******* hahahaha* *******
  • T Turco:
    ***** hahahaha **** ***** ********* ********* hahahaha *** * ** ** *** ****** ***** * **** ** ******* hahahaha* *******
    T Turco: ***** hahahaha **** ***** ********* ********* hahahaha *** * ** ** *** ****** ***** * ****...