Amnezia Haze 6.Hafta bitti Fan konusunda yardım !

Kankalar 7.Haftaya başlıyorum bitkilerim ufak kaldı sanırım birde çiçeklenme dönemi ne kadar geç okadar daha mı iyi? Şuanda 18/6 ışık. Fan konusunda bilgim yok 120x120x200 çadır yardımcı olurmusunuz ne almam gerekiyor ? Almaz isem ne gibi etkisi olur bitkilere

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Haklisin kanka 7. hafta baslagici icin yeteri kadar gelismemisler. Gübre ve isik konusunda bilgi verir misin. Ayrica giris fanin nasil iceriye yeteri kadar temiz hava giriyor mu? Tabiki photo bitkinin veg dönemini istedigin kadar uzatabilirsin.Amnesia haze photo benim defalarca yetirtirdigim bir genetik. Yapraklar acik yesil, yeterince gelismemis konusunda tahminlerin var ama önce isteigim bilgileri verirsen daha saglikli yorum yapabilirim

Haklisin kanka 7. hafta baslagici icin yeteri kadar gelismemisler. Gübre ve isik konusunda bilgi verir misin. Ayrica giris fanin nasil iceriye yeteri kadar temiz hava giriyor mu? Tabiki photo bitkinin veg dönemini istedigin kadar uzatabilirsin.Amnesia haze photo benim defalarca yetirtirdigim bir genetik.
Mars hydro ts3000 modelini kullanıyorum %60 ışık veriyorum şuanda gübre olarak advan natura kullanıyorum tabloya uyuyorum. fan kullanmıyorum almak istiyorum bir bilgim yok temiz hava giriş çıkışım yok şuanda

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka sana cicekte kesin karbon filitre gerekli, ve ayni zamanda cikis fani olacak, onun yarisi gücte giris fanina ihtiyacin var. Forumlara girersen giris ve cikis fanlarinin kabin büyüklügüne göre nasil hesapligi hakkinda bilgiler bulacaksin. Dostum telefonuna lux ölcer app indir lütfen ve isigi ölc o ölctügün degeri bana bildir. Semaya uydguna göre gübreleme konusnda sikinti yok.

Kanka sana cicekte kesin karbon filitre gerekli, ve ayni zamanda cikis fani olacak, onun yarisi gücte giris fanina ihtiyacin var. Forumlara girersen giris ve cikis fanlarinin kabin büyüklügüne göre nasil hesapligi hakkinda bilgiler bulacaksin. Dostum telefonuna lux ölcer app indir lütfen ve isigi ölc o ölctügün degeri bana bildir. Semaya uydguna göre gübreleme konusnda sikinti yok.
kanka ben şuan fan almaz isem sorun olurmu temiz hava giriş çıkış yok

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Olur dostum, kabinin icine yeteri kadar temiz hava girmez ise bitkin verdigin isiktan yeteri kadar enerji üretemez ve gelismez. En azndan su WC lerde kullanilan vatilatörlereden al ters tak iceri hava üflesin. Cikis su anda cok önemli degil iceri üflenen hava zaten bir sekilde cikacak disari. Dostum sorun havalandirma ve yetersiz isik, eger dedigim gibi isigi ölcer bana ölctügün degeri yazarsan sana daha fazla yardimci olabilirim. Yazdigim nedenlereden dolayi bitkin verdigin besinleri tam olarak kullanmadigi icin gelismesi yetersiz kalmis.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    Emmy Emmy: *******