AN GÜBRELERİ HAKKINDA BİLDİKLERİNİZ ?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 35577
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 35577

Guest
Hoşgeldiniz,
AN serisi gübrelere geçmek istiyorum ama ürünler seri seri ayırlıyor sanırım her girdigimde kafam biraz daha karışıyor 2. growumu yapacagım ama sanki ilk growum muş gibi gübreler hakkındaki bilgilerinizi ve tecrübelerinizi anlatmanızı bekliyorum teşekürler

esrarii

Müptezel
hoşbulduk , sahte an bloom gübresi yapmak için , bugun biten ,micro gübre min , üç kat fazla yoğun içeriği olan bi gübre yi 90 tl den aşşa bi fiyata bugun aldım. / benim elimdeki micro dan , 50 lt an bloom gübresi içeriği çıkarırım çakma

Screenshot_2023-08-15-18-41-38-364.jpeg

Cuhara

Müptezel
An nin 3 lü setini hiç kullanmadım ama onun harici bütün gübrelerini kullandım( sensi a+b, conneisser a+b, diğer yan gübreler vs.) İlk kez kullanıcaksan sensi grow-bloom a+b nin yanına vodoo, b-52, big bud, bud candy, ve overdrive öneririm bunlar ihtiyacını karşılar hasatta da tatmin eder

Auto mango iki bitki yeni hasat yaptım. Micro bloom grow buds candy over b52 kullandım şimdi ikinci grow buds candy ekleyeceğim. Çal mag tavsiye edenler olursa ihtiyacın olmayacak şebeke suyu kullanacaksan her ihtimale karşı pH ölçme sıvısıda al alıcaksan

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
  • istr istr:
    +1
  • istr istr:
  • VendettaX VendettaX:
  • G ghostt7:
    ****** ** ******* ******** ***** ***** *** ***** ********* **
  • G ghostt7:
    ******* ********* ********** **
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ******* **** ******** ********* ********** ****** ***** ******** ******** ******* ***** hahahaha ******* * ********* ***
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    ********* * **** ** *** ******* hahahaha* ******** ******* ********* ****
  • G ghostt7:
    ****** ******* ******** hahahaha *** ***** ********* ** * ******* ****** ***** ** *
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********** **** ********** ***** hahahaha*
  • G ghostt7:
    hahahaha ******* *** ***** ******* ******* ********** ***** ***** ***** ****** hahahaha** ******* **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha ** **** *** hahahaha ********* ********** ***** hahahaha**
  • G ghostt7:
  • esfanet esfanet:
    ******** ******* **** ********** ****** ***** ******** ******** ****** ***** ***** ******* ** ****
  • Houp53 Houp53:
    ********** ********** * * ** ***** ****** ****** ******** hahahaha*******
    Houp53 Houp53: ********** ********** * * ** ***** ****** ****** ******** hahahaha*******