AN serisi gübre ?

normalde canna serisi kullanıcaktım gideceğim yerde serisi kalmamış bu yüzden an düşünüyorum.
ilk growumdan kalan biobizz 3'lü set vardı grow topmax bloom biobizz serisini tamamlayıp yapmayıda düşünüyorum ama
an serisi çok ama çok merak ediyorum tecrübe etmek istiyorum.
bir yandan da biobizz in tam setine bir şans daha vermek istiyorum sizce ne yapmalıyım ?

AlqoSt

Üye
normalde canna serisi kullanıcaktım gideceğim yerde serisi kalmamış bu yüzden an düşünüyorum.
ilk growumdan kalan biobizz 3'lü set vardı grow topmax bloom biobizz serisini tamamlayıp yapmayıda düşünüyorum ama
bir yandan da biobizz in tam setine bir şans daha vermek istiyorum sizce ne yapmalıyım ?
Veg de biobizz kullan çiçekte an

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka ne biobizz nede AN kullandim, ben sadece canna yi biliyorum, AN tam kimyasal, cok gübre var: 13-14 tane, bu maliyet meselesi. Cannada 5 gübre. Örnegin AN serisi overdrive ile Cannanin PK13/14 ayni isi yapiyor, aradaki fiyat farki 1000 tl. Canna cok iyi is cikartiyor, hakkini verirsen, isigin iyi ise canna ilede kol gibi sömekler yaparsin.

istr

Ordinaryüs
Ben an kullanıcısıyım kanka
  • Adv 3 lü set ( micro grow bloom )
  • Big bud
  • Overdrive
  • Cal mag
  • B52
  • Voodoo Juice
Elimdeki gübreler bunlar, fazlaca yetiyor ama başka gübre kullanmadım kıyaslayamam, o yüzden AN alacaksan bunlar kafi geliyor onu belirtmek istedim

Kanka ne biobizz nede AN kullandim, ben sadece canna yi biliyorum, AN tam kimyasal, cok gübre var: 13-14 tane, bu maliyet meselesi. Cannada 5 gübre. Örnegin AN serisi overdrive ile Cannanin PK13/14 ayni isi yapiyor, aradaki fiyat farki 1000 tl. Canna cok iyi is cikartiyor, hakkini verirsen, isigin iyi ise canna ilede kol gibi sömekler yaparsin.
8.5 k tutuyor abi tüm set :D

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka karar senin, linke bak bu auto bitki, canna ile yaptim.Hasattan 10 gün önce filan cekildi bu resim.

wooZ

Üye
Kalitesine bagli fiyatlar, ben Istanbulda degilim yakinindayim, ama Istanbulda arkadaslarim var, bu bilgi onlardan.
Super lemon haze klasik ve en azından spreyli olmadığını %100 biliyorum :) . kalitede güzel. arkadaşların biraz abartmışlar. Yada adamı tanıyan adamdan alıyolar. daha da kötüsü olabilir. Onu da tanıyan adamdan alıyo olabilirler xDXdd Ama işler böyle yürüyo zaten genelde, çünkü tek gram almaya kalkıştığın zaman 500 liraya alıyorum diyenleri duyuyorum, korrkuunççç.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ******* **
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ** ***** ******* ***** ****** hahahaha****
  • T terbiyeligunahkar:
  • lavrens lavrens:
    ***** ***** hahahaha* ****** ******** ******* ** ******** ** ****** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** ********* ****** **** **** ****** ****** ***** ******** *** ******** ***
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha **** *** **** hahahaha **** *** ******** ******* ***** **** ******** hahahaha***** ******* * ** ***** ******** ***** **** ***
  • NewGardener NewGardener:
    * ******* ***** ******* ********** ***** ****** ** hahahahahahahaha
  • B Bacardi:
    ****** hahahaha ***** *********
  • B Bacardi:
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha* ***** *** ******** ******* **** ****** ******* ****** ** ***** ******** *********
    hahahaha* ****** *** ********* *** *** ***** ****** **** *** hahahaha* ********* ***** ******* ******* **** ******* hahahaha* ***** *** ******** ******* **** ****** ******* ****** ** ***** ******** *********
  • Mest Mest:
    hahahahahahahaha
  • Mest Mest:
    ******** ********** ***** ***** ****** hahahaha
  • Mest Mest:
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ** ***** hahahahahahahaha
    Night owl Night owl: ****** ****** ** ***** hahahahahahahaha