Ana dal kırıldı, Yardım

sanaldarbe

Kıdemli Üye
selamlar
NYC diesel auto 40 günlük çiçek fotosunu aşşa koyuyorum

fotoda işaretlediğim yerden kırıldı ana dal. tam mı koparayım yoksa destekle tutturayım mı, başına böyle bişey gelen var mı ? bu işin sonu ne olur yav her şey iyi gidiyordu kafam bozuldu şimdi :(
bitki biraz cansız durmuş, suladığım akşamlar karanlıktayken böyle oluyor gündüzki halinin de fotosunu paylaşayım;

sıcaklık 24-26 arası
nem genelde 60-80 arası
1lt suya 1ml bio grow veriyorum

tavsiyeleriniz ?

püskütvarmı

Ordinaryüs
Dostum orayı poşetle bile geçici olarak sarabilirsin tam düzgün yap düzelir 60 65 nem iyidir bu boyda üstünü yapma .

husyn

Doktor
tamam bitki çiçeklenmemiş olmalı yanı gelişim zamanından almalısın aldığın dalda 3 budak olmamalı
bak haberlere çıktı, ne yapmış

www.akyazi.net/haber/4196922/daha-cok-verim-almak-icin-kenevir-bitkisine-asi-yapti

1640774268499.png

bide dostum bitkiye ne yaparsan yap bitki her zaman ağır olan geni saflaştırıyor kendini yani melez gen gelişimi bir tohumda başlarsan bile üstün gen hangisi ise belli bir döngü yada sürede saf hırk aline geliyor tam olarak bilmiyorum ama 4-5 döngüde tamamlıyor galiba

Son düzenleme:

husyn

Doktor
bak haberlere çıktı, ne yapmış

www.akyazi.net/haber/4196922/daha-cok-verim-almak-icin-kenevir-bitkisine-asi-yapti

Ekli dosyayı görüntüle 10677

bide dostum bitkiye ne yaparsan yap bitki her zaman ağır olan geni saflaştırıyor kendini yani melez gen gelişimi bir tohumda başlarsan bile üstün gen hangisi ise belli bir döngü yada sürede saf hırk aline geliyor tam olarak bilmiyorum ama 4-5 döngüde tamamlıyor galiba
bu arada kök kısmı önemli değil aşıladığın dal için geçerli beninde elimde thc oranı döşürülmüş tohumlar var bende onları saflaştırdıktan sonra gelişimi güzel olmuş kökleri gövdeyi sabit tutmak istiyorum bakalım

zeko dayi

Müptezel
Aynen kanka benim dedim gibi yap
bu arada kök kısmı önemli değil aşıladığın dal için geçerli beninde elimde thc oranı döşürülmüş tohumlar var bende onları saflaştırdıktan sonra gelişimi güzel olmuş kökleri gövdeyi sabit tutmak istiyorum bakalım
Yaptınmı sen böyle

Grow Muhabbetleri
Help Users
    L lityum: **** ******* hahahaha **