Ana Dal Kırılması

auditor35

Yeni üye
Arkadaşlar selam,

Northern light auto yetiştiriyorum. Yaklaşık üç haftalık ve yapraklarında hiç sorun yok sağlıklı görünüyordu. Fakat ana dalın yüzeyinde iki tane deliğimsi kesik gibi nokta fark ettim. Sanki dal büyümek isterken kırılıyormuş gibi. LST tekniğini deniyorum, acaba dalı çok fazla eğdiğim için zamanla büyürken kendine zarar mı veriyor ? Resimleri ekledim. Fikirlerinizi bekliyorum.
E832168D-FF5E-4374-84D1-FAEF249964FD.jpeg
2E728C8B-ACFC-4EC4-9D0C-AF470E6B1C64.jpeg
59FF7701-05AA-4780-9594-AACCA602A3E8.jpeg

Son düzenleme:

higthead

Jolly Green
Arkadaşlar selam,

Northern light auto yetiştiriyorum. Yaklaşık üç haftalık ve yapraklarında hiç sorun yok sağlıklı görünüyordu. Fakat ana dalın yüzeyinde iki tane deliğimsi kesik gibi nokta fark ettim. Sanki dal büyümek isterken kırılıyormuş gibi. LST tekniğini deniyorum, acaba dalı çok fazla eğdiğim için zamanla büyürken kendine zarar mı veriyor ? Resimleri ekledim. Fikirlerinizi bekliyorum.

Bro bukadar takılma gelısımınde sıkıntı yoksa devam.

ayteach

Müptezel
Dal bi sekilde yara almış yada böcek kemirmis gibi duruyor herneyse. Dali o yone dogru fazla egme kirilabilir yanlışlıkla kirarsan felan da yara bandi ile bantla . Bende ana dali egitim verirken kırmıştım bantladim bitki o halde daha fazla gelişti buna inan

auditor35

Yeni üye
Dal bi sekilde yara almış yada böcek kemirmis gibi duruyor herneyse. Dali o yone dogru fazla egme kirilabilir yanlışlıkla kirarsan felan da yara bandi ile bantla . Bende ana dali egitim verirken kırmıştım bantladim bitki o halde daha fazla gelişti buna inan
Her gün inceliyorum neredeyse, böceğe hiç rastlamadım. ama haklısın ilginç bir şekilde yara almış gibi. Gün gün takip edeyim ve o yöne çok fazla baskı yapmayayım. Bu arada ne tür bir böcek kemirebilir ki ? Evde sinek dahi yok.

ayteach

Müptezel
Ne tur bi böcek olduğu hakkinda inan benimde hic bir fikrim yok . Ama dikkat ederek devam et kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** *** * *** *** ****** ** ** ******** **** ** *** **
  • TabldotLife TabldotLife:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** **
  • G ganjasevdalısı:
  • C coke12345:
    +1
  • kkush kkush:
    *** ** ******** *** ******* *** *** * *** *** ****** ** **
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C coke12345:
    **** ** ***** ********* ******* *** *** *** * ** hahahaha* ** **** *** ********
  • kkush kkush:

• Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ****** *** ***** *** ********** *** *** ******** ******** ****** ****** ******** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** hahahaha* * * * *******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G ganjasevdalısı:
    ******** ****** ********** ****** **** ******** **** hahahaha*** *** * ** ** ******** ******* ***** hahahaha* ********* *** ******* ********** *** ******* ********
    +1
  • kkush kkush:
    ********** ******** hahahaha***** ****** ********** ****** **** ******** **** hahahaha*** *** * ** ** ******** ******* ***** hahahaha* ********* *** ******* ********** *** ******* ********
  • G ganjasevdalısı:
    **** ***** ***** hahahaha* ********* ** ***
    ******* ***** hahahaha******** ****** ********** ****** **** ******** **** hahahaha*** *** * ** ** ******** ******* ***** hahahaha* ********* *** ******* ********** *** ******* ********
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    ******* ***** ***** ***** hahahaha* ********* ** ***
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** **** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • D despotdes:
    ****** hahahaha*** **** ********* ******* ********* ***** ****** ******* hahahaha
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha** *
    G ganjasevdalısı: hahahaha** *