aralarında ciddi fark var(auto)

Dodo

Üye
selam kankalar bitkilerimin ikiside auto 19. gündeler blueberry aldı başını gitti ama northern lights bu şekilde kaldı(resimde soldaki) dünde en alt 2 yaprakta renk değişimi farkettim yorumlarsanız çok sevinirim

250 w cob led(24/0)
lightmix toprak
biobizz indoor pack aldım grow gübresini 2ml/L olacak şekilde 2-3 günde bir suluyorum aynı zamanda 1ml/L calmag veriyorum
nem %40-50
sıcaklık ortalama 30 derece(heryer açık ama düşüremiyorum istanbul sıcakları fena olmaya başladı şuan 33.3)

2MoreWeeks

Doktor
Geçmiş olsun. Bitki sağlıklı görünüyor, PH kilitlenmesi gibi duruyor. Her ihtimale karşı güzel bi flush atmakta fayda var.

Tabi northern lights genetiği hakkında bilgim yok. 20 günlük olup o boyda çok bitkim oldu. Tamamen genetik de olabilir.

gülleci

Yeni üye
kök salamıyor olabilir toprağın homojenliğini kontrol etmende fayda var
ne olur ne olmaz birde flushla

W

WalterWhite

Guest
autoların stres yaşamaması gerekiyor yoksa büyümeyi durdurup direk çiçeğe geçiyor.ufacık kalmış stres yüzünden

Aemili31

Müptezel
Her ikiside indica genetik kanka bodur kalmaları normaldir. Lst uygulama zamanı gelmiş. Bitkinde herhangi bir sıkıntı görünmüyor ama yinede her sulamadan sonra toprağının üzerini çapala ki havasız kalmasınlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • H happyworld:
    ****** *** ***** ** hahahaha*** ** **** ***** *** ********* *** ***** hahahaha **
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ****** ****** ******* *** hahahaha **** ********** hahahaha*
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    ******** **** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********* hahahaha**** **
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • Emmy Emmy:
    ****** hahahaha**
  • Emmy Emmy:
  • VendettaX VendettaX:
  • Emmy Emmy:
    ***** ** ******* *** ********* *** ***** ******* **** ***** ******** ** ******* ******* ***** ******* ****** ** ***** ***** ******* ********* ****
  • VendettaX VendettaX:
    ****** **** ******* hahahaha ** ***** ****** ****** ******** ******* ***** ******* ** **** hahahaha ****** ******** *********
  • VendettaX VendettaX:
    ***** ** hahahaha ***** hahahaha ******* ****** ******* ***** ****** ****** ***** ******** ** ********** ****** ****** *** ***** hahahaha** ** **** **** ******* ******* hahahaha ******* ******* ** ** **** **** *** ****** *** *****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    Emmy Emmy: ** ** ** ****** ***** ****** ***** *****