Arkadaşlar Acil yardımcı olur musunuz

Babnik

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba , acil yardımınıza ihtiyacım var , 2 gün önce toprağına ve yapraklarına şerbet verdim , ardından 1 gün sonra yakmasın diye su verdim , dip diri olan bitkim şuan ölü hale geldi , yapraklar baya sarkmaya başladı , bunu nasıl canlandıra bilirim , ne yapmam gerekiyor ???

Babnik

Yeni üye
Normal duru şerbet yaptım ufaktan verdim , öyle biliyordum , daha ilk tecrübem bu benim , erkek ve ya dişi ayrımını hiç bilmiyorum açıkcası , erkek olunca hiç mi içilmez ve ya etkisi olmaz ?
Ne şerbeti verdin kanka yapraklara ? Birde bu bitkinin erkek olduğunu biliyorsun degilmi ( yani içilmez) sömek vermez .

higthead

Jolly Green
Dostum sorunun cevabı bıtkını sulamıssın ve ertesı gun bırdaha su vererek aşırı sulamadan bıtkın kendını salmıs bırdaha boyle bırsey yapma topragın kurumadan asla su verme bu sekılde devam edersen koklerın oksıjen alamaz ve curur cope atarsın.

Bu bitkin de erkek kes at çöpe hiç bir şekilde sömeklenmez=)))

Arkadaşlar işte bu yüzden Genetik tohumlar alın çorbacı tohumlarıyla ugrasmayın dıyoruz. 81 gün boşa giden emekler üzüldüm=((((

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    **** hahahaha**** **** ** **** ******* ****** **** *** **** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    **** *** ****** ***** ********** ******* ****** *** hahahaha****** ***** ***** ********* ***** *** ****** ***** ********* ** ***** ******
  • kkush kkush:
    ***** **** ****** ******** hahahaha**** hahahaha*** **** ********** hahahaha* ***** *** ***** **** ******* ***** ******* hahahaha* **** **** ***** ** **** **** * ******* ***** ***** ***
    +1
  • kkush kkush:
    **** hahahaha***** hahahaha hahahaha** *** ****** ***** ********** ******* ****** *** hahahaha****** ***** ***** ********* ***** *** ****** ***** ********* ** ***** ******
  • kkush kkush:
    ** ** hahahaha ******* hahahaha********
  • kkush kkush:
    ********* hahahaha**** * ****** hahahaha*
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha **** ********
    ******* ***** ***** ***** *** ***** ***** ******* ******** hahahaha hahahaha********** **** ****** ******** hahahaha**** hahahaha*** **** ********** hahahaha* ***** *** ***** **** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha**** *** ******* *** **** ******** **** ******** * ****** ***** ** **** ** ***** *****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* ** ******* hahahaha
    hahahahahahahahahahahaha*** hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    * ***** ****** ***** ****** ***** ******** ********** hahahaha *** ******* **** ********* ***** ***** ***** *** ***** ***** ******* ******** hahahaha hahahaha*****
  • NewGardener NewGardener:
    ****** ****** ******** ******* ******** ********* ***** ***** ****** ** ** hahahaha ******* hahahaha********
    ****** ******** *** ***** ****** ***** ****** ***** ******** ********** hahahaha *** ******* **** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    * ***** ****** ***** ****** ***** ******** ********** hahahaha *** ******* **** ** ****** *** *** ********* ***** **
    ****** ******* ********** **** ****** ******* **** ** ********* **
  • kkush kkush:
    ******* ***** ********** ***** hahahaha*
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** ******** ** *** ******** ******* ********* **** ****** ********** ******* ********* hahahaha** ***** ** **** **** *** ***** ****
    hahahaha*** hahahahahahahaha********** hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    ***** ***** ********* ********** ******** ******** ******* ********* **** ****** ********** ******* ********* hahahaha** ***** ** **** **** *** ***** ****
  • kkush kkush:
    ***** *** ***** ******* hahahaha
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ** ********* ********** ******** ********* ** ****** hahahaha****** *******
  • kkush kkush:
    kkush kkush: ** ** ** ***** ***** *******