Arkadaşlar bu kızımız da bazı sorunlar var acaba nedir

• Konbuyu başlatan Üye silindi 23782
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 23782

Guest
Arkadaşlar bu kızımızdaki sorun nedir bir türlü bulamıyorum yardımcı olurmusunuz20210310_174109.jpg

Ü

Üye silindi 23782

Guest
Aynı sorunu yaşıyorum ustalar fazla azot tan dolayı besin kitlenmesi diyor buda Calmag eksikliği yapıyor şu an magnezyum eksikliği yasiyor bitki bir iki defa boş sulama yapıp grow gubresini azalt yada hiç verme bir süre
Grow gübresini düşürdüm bloom calmag revive atami Bloombastic kullanıyorum 4 gn önce flush yaptım yarın duruma göre yarım doz başlıycam tekrar ama bilmiyorum bu durum can sıkıyor ya.

İstanbul

Müptezel
Grow gübresini düşürdüm bloom calmag revive atami Bloombastic kullanıyorum 4 gn önce flush yaptım yarın duruma göre yarım doz başlıycam tekrar ama bilmiyorum bu durum can sıkıyor ya.
Çok da can sıkıcı bir durum değil süreçi pek engellemiyor ama.dahada ilerlememesi için önlem almak gerek elbette flush bende attım ama.gereksizmis sonradan öğrendim

Ü

Üye silindi 23782

Guest
Çok da can sıkıcı bir durum değil süreçi pek engellemiyor ama.dahada ilerlememesi için önlem almak gerek elbette flush bende attım ama.gereksizmis sonradan öğrendim
IMG-20210306-WA0012.jpgbu alt yaprakların böyle olma sebebi nedir sence dostum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahaha
  • T totiko:
    ****** ** ******* ******** ******* ** hahahaha********* ******* ******** ********* *********
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • Y Chat bot:
  • Y Chat bot:
  • Y yulaf ezmesi:
  • A ax-b:
    * **** ******* ******* ****** ****** ******** ***** ********** hahahaha* * **** ******* ******* ****** ******** * *** **** ****** ******** ********** ***** * ****** ******** ********* **** **** ** ****** *******
  • kkush kkush:
    ***** **
  • A ax-b:
    ***** **
  • kkush kkush:
    ******* **** ***** ***** ********** ***** ****** ******* **** ********** **
  • A ax-b:
    **** **** ******* *** **
  • kkush kkush:
    ***** **
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ***** ********* **** **** ******* ********** ****** ******* *** **** **** ** *******
  • A ax-b:
    ***** ****** hahahaha** **
  • A ax-b:
    *** ******** **** ******** ********* ******** **
  • kkush kkush:
    ***** ** ******* *** *** **** **** ******** ********* ********* **
  • A ax-b:
    **** ******** **** hahahaha****
  • kkush kkush:
    *** hahahaha
  • A ax-b:
    ******* *** ****** ***** ****** *** ** ********** * ***** ******** ***** ***** **
    A ax-b: ******* *** ****** ***** ****** *** ** ********** * ***** ******** ***** ***** **