Arkadaşlar sistemime bir bakar mısınız

anonimbircash

Yeni üye
IŞIK - 600 Watt HPS MH SET (ışık iiçin gerekli olan herşey içinde.)
------------533TL

BUHAR - Weewell WHC730
------------173TL

PH - Sera Ph Minus Ph Düşürücü Katkı 250 ML
------------82TL

PH Metre (PH Ölçer)
------------40TL

TOPRAK - Biobizz Toprak Light Mix 20 Litre
------------27TL

VANTİLATÖR - RAM Turbo Vantilatör 23 cm
------------195,00 TL

GÜBRE - Grow Bloom Micro Set
------------99TL

Işık yansıtıcı - Mylar Yansıtıcı Film 2 mil
------------66TL

TOHUM - ilk etapta 1 Lemon Skunk, 1 Blueberry OG KUSH
------------tohumlar için güvenilir bir site buldum, fakat 5 adet tohum gönderiyorlar bir seferde. Bu yüzden başka bir tohum sitesi arıyorum. Tohumların fiyatını o yüzden yazamadım.
10 dolardan hesaplasak 40 tl yapar.

toplam 1255 gibi bi fiyata kapatmayı düşünüyorum. şimdi size bir iki sorum olacak arkadaşlar, sizce bu sistem ile tam verim alabilir miyim ? kaç gram hasat alırım? birde 5bin tl lik sistem kuranlar falan var onların bu sistemden farkı ne daha mı çok hasat alıyorlar ?

cevaplarınız için teşekkür ederim.

köfteci

Yeni üye
hayırlı olsun kanka mh hps set ile bu sıcaklarla başa çıkabilecekmisin ? hps bayagı ısıtır kabininin içini kış olsa fazla problem olmazdı.
Havalandırma için birşey yazmamışsın ışıktan sonra 2. önemli faktör havalandırma olur knka. 
20l toprak 2 bitki için az gelir.. bu yazdıklarım haricinde saksı alacaksan kumaş yada airpot saksı al kanka

anonimbircash

Yeni üye
Cvp: Arkadaşlar sistemime bir bakar mısınız

köfteci' Alıntı:
hayırlı olsun kanka mh hps set ile bu sıcaklarla başa çıkabilecekmisin ? hps bayagı ısıtır kabininin içini kış olsa fazla problem olmazdı.
Havalandırma için birşey yazmamışsın ışıktan sonra 2. önemli faktör havalandırma olur knka. 
20l toprak 2 bitki için az gelir.. bu yazdıklarım haricinde saksı alacaksan kumaş yada airpot saksı al kanka

kanka odam full fayans ve hiç ışık güneş görmeyen bi oda zaten soğuk oluyo yazın bile  hps çok fazla sorun çıkartmaz diye düşünüyorum ilk sistemim olacağı için led ile uraşmak istemedim kesin birşey yazan bulamadım kullanan arkadaşlarınkiler de pahalı yani şimdilik böyle olsun ilk hasadım havalandırma için de henüz birşey ayarlayamadım genetiklerim gelsin 2 3 haftaya ayarlarım fan yeterli oksijeni sağlıyo zaten güçlü bi fan karbonflitre kurmayı düşünüyorum ama çok sıkıntılı olucak çünkü yansıtıcılar duvarda kabinim yok naylon dan kabin yapmam gerekicek yani sıkıntılı bir dönem bekliyo beni el becerim de çok kötü. tek sıkıntım koku sorunu olucak gibi.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
    ****** ********* hahahaha***** *****
  • ax-b ax-b:
  • S selamlar95:
    ******** ***** **** ***** **** ***** ***** * ****** **** ***** *** ** hahahaha****
  • S selamlar95:
  • ax-b ax-b:
  • S selamlar95:
    ***** ******* hahahaha**** **
  • S selamlar95:
  • ax-b ax-b:
    **** hahahaha ******
    ***** ******* hahahaha**** **
  • ax-b ax-b:
  • Narkotik Narkotik:
    ***** ****** ****** ****** ****** ********* hahahaha***** *****
  • ax-b ax-b:
    hahahaha** ***** ******* ***** ******** ********* hahahaha* *******
  • Narkotik Narkotik:
    *** hahahaha **** ****** ******** ********* ********
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • ax-b ax-b:
    ***** ** *** * **** ***** hahahaha* *****
  • ax-b ax-b:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • ax-b ax-b:
    **** ***** ***** ***** ***** **** ********* hahahaha ****** *** ****** hahahaha** ******** *** ****
  • Narkotik Narkotik:
    ***** *** *** ****** ** ****** hahahaha
  • ax-b ax-b:
    *** *** ******** * **** *** ******** ********* hahahaha ****** ****** ****** ****** * **** ***** **** ***** *****
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha* **
  • Narkotik Narkotik:
    ****** hahahaha *** *******
  • ax-b ax-b:
    *** **** **** ********* ******* ********* ****** ********* **** ******* hahahaha**
    ax-b ax-b: *** **** **** ********* ******* ********* ****** ********* **** ******* hahahaha**