auto blue dream tavsiye lazım

Anthony7

Üye

Kızımız 25 günlük ilk haftalarda yediğim baskınlar sonucu çok strese girip bodur kaldı 1.5 haftadır gözle görülür gelişim var 4 gün önce felan eğitime başladım.
Boyu 20 kusur cm idi eğitimden once

Kullandığım gübreler
-bio grow
-cal mag
-npk gübresi
-humik asit
-solucan gübresi
-bio bloom ve topamax (çiçek dönemi)

İsik
Full spectrum gun isigi ve beyaz LED 45cm de LED toplamı 50w felan 12k lux aliyorum şuan çiçeğe girme döneminde 150w xyo led gecicem.

Sorun surda budama ile alaki gram bilgim yok sizce yapmalimiyim çiçeği daha fazla strese sokmak istemiyorum

sakinadam

Yeni üye
Sadece budamayı soruyorsan budamalik bir durum yok, budamanin amacı altta ışık görmeyen ve cılız gelisemeyecegini düşündüğün dalları kesip enerjinin sömege verilmesini sağlamak şuan gayet hava akımı alabilecek durumda, artı senin şuan bitkinin toparlaması için bol fotosenteze ve enerji yakımına ihtiyacın var, dolayısıyla yapraklar şuan senin herşeyin. Bir gübre fazla gelmiş bro, bir gübre periyodunu boş geçmeni, kendi fikrimce kalsiyum eksikliği hissediyorum, kullandığın gubrelere hakim bir ustadan yardım alırsan hasat miktarında faydasını göreceğini düşünüyorum, kazasız belasız sonunu görmen dileğiyle.

Anthony7

Üye
Gün 34 konuyu paylaştigimdan yana o kadar hızlı büyüdü ki çiçeğini takip edemedim. Alt yapraklarin 5 6 tanesinde beyaz lekeler var onların hala neden oldugunu bulamadım.

Buradaki kankalar blooma başlama dedikleri için daha başlamadım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********