Auto fidelerim yere düştü ve kırıldı yaşarlarmı (Fotolu)Tecrübeli kankalar aydınlatısn lütfen

joseredox2

Yeni üye
Selam kankalar 2 tane auto fidem yere düştü kırıldı ve birde baştan beri sıkıntılı bir auto fidesi var oda gidici gibi sizlerede bir sorayım dedim fikirlerniz benim içn önemli kankalar eğer yaşar diyorsanız ne kadar zamanda gelirler kendilerine şimdiden teşekkürler yardımlar için

1. auto fide foto Bu fide yere düşmedi fakat bastan beri bi sıkkntı var sizce ne olur durumu ?

2. auto fide bu yere düştü Gövdesi kırık ama kopuk degıl toprakla destekledim yoksa dik durmuyor ve birde tek yaprağı kopmuş:(
Sizce bunun akıbeti ne olur
3.auto fide bu yavruda yere düştü kaldırım tekrar gomdum ama govdesi bununda kırık ama kopuk değıl aynı şekil toprakla desteklediğim icin dik duruyor.
Sırasayıla nuımara koydum yorumlar daha anlaşır olsun diye eğer tecrübeli kardeşlermiz banada yardımcı olurlarsa minnettar olurum. Eğer normale döner derseniz ne akdar sürede döner onuda belirteseniz cok sevnirim.

Son düzenleme:

OGpuşt

Üye
Kanka ilk resimdeki sakat gibi olan ortadan yeni baş yapmazsa o iki yaprak biraz daha büyüdükten sonra bitki kendini öldürebilir buna benzer bişey görmüştüm önceden, diğer kızlarında zedelendiyse sadece kopmadıysa çoğu onarırlar kendini kanka biraz zaman tanı sadece.

joseredox2

Yeni üye
Kanka ilk resimdeki sakat gibi olan ortadan yeni baş yapmazsa o iki yaprak biraz daha büyüdükten sonra bitki kendini öldürebilir buna benzer bişey görmüştüm önceden, diğer kızlarında zedelendiyse sadece kopmadıysa çoğu onarırlar kendini kanka biraz zaman tanı sadece.
Teşekkürler kanka iyileşssinlerde tek gereken zaman olsun beklerim ama hepsi gidiciyse hic ümitle beklemiyeyim diye sizlerede sorayım dedim :D

joseredox2

Yeni üye
dostum hiç birşey olmaz fazla sulama nemi yukselt yaşam standartlarını oluştur kendini toplar benım fidedeyken 4 kere yere düştü 3 saksım :D kokler felan dagıldı gerı koydum guzelce şuan yerde taklalar atan fidelere bak :D https://imgyukle.com/i/NsSjnb
eyvallah kanka güzel tecrübelrini paylaştığın icin teşekkürler işte bende düzelir diyorum kendi kendime ya düzelmezlerse şüphesi düşüyo iters istemez sizlerden fikir almak iyi oluyor her açıdan.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
  • kkush kkush:
    ***** *** ****** **** ******* ****** **
  • A ax-b:
    *** **** ****** ****** *
  • A ax-b:
    *** ****** *** **** ****** ********* *** ******* ***** ***** ********** *** **********
  • kkush kkush:
  • A ax-b:
    ** **** ***** *** ***** ***** ******* ***** **
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • kkush kkush:
    *** ******* ** ******* hahahaha ******* * ** **********
  • kkush kkush:
  • A ax-b:
    **** ******** ***** hahahaha*** ***** hahahaha **** **
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    ******** ***** hahahaha** ******* ***** **
  • kkush kkush:
    ******** **** **** **** ***** *** *** ********* ********* ****** ********* ** **** *** ***** *****
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    **** ***** ******** **
  • kkush kkush:
  • A ax-b:
    ******** **** ********** ******** ******** *** ******* *** **
  • D despotdes:
  • A ax-b:
    *** ***** **** hahahaha* ******** ********* *****
  • A ax-b: