auto photo ayrımı ışık mesafesi destek lütfen

• Konbuyu başlatan Üye silindi 35613
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 35613

Guest
merhaba 6 tane köfteci tohumu 150*150* alan 680w samsung lmh301 qb led ışık giriş 30w çıkış 457m3 karbon 24 saat çalışan havalandırma
kötfeci olduğu için ayrım yapamıyorum auto mu photo mu olduğuna 37 gün. 1 haftadır kelle uçları verdi gibi ama pistil göremiyorum ışık 20/4 olarak çalışıyor.
beslenme hesi soil kit takvime göre oranların çok az altında gidiyorum 1 boş bir dolu (1lt ye 5ML tabloda ben 4ML uyguluyorum)
bir de şöyle bir sorunum var şu an 300ppfd ölçüm yapıyorum ama üst yapraklar yukarı bakıyor ışık mesafes 70 cm daha fazla ışığı kısmam veya yükseltmem gerekiyor tavsiyeniz nedir?

Ü

Üye silindi 35613

Guest
Kanka çorbacı tohumda dikkat etmen gereken şey auto-photo ayrımından ziyade dişi-erkek durumu ;)
elbette bro, ama henüz erkek gelişimi gösteren yok hepsi kız eğiliminde duruyor fotoğrafta olduğu gibi vakit çok kısıtlı karanlığa alıp direk çiçeğe geçirmek istiyorum. erkek dişi belli olsun ayıracağım ama acemi olduğum için fikirleriniz önemli

Avare

Doktor
Kanka 12-12 ye geçiş yaptıktan 1 hafta sonra belli olur kimin ne olduğu. Bitkilerini blooma almadan önce güzel cüsselenmiş olmalarına dikkat et kanka. Bol hasadların olsun.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha
    +1
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** *** ***** hahahaha** ****** ** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • İstanbul İstanbul:
    *** ***** ** *** **** ** hahahaha*****
  • R raw.w33ds:
    hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • R raw.w33ds:
    ******** ******** hahahaha *** **** ***** ******* *** *** ***** ********* ********* ** *
  • İstanbul İstanbul:
    **** ******* ** **** ********** ******* ** ** ** *** ******* ********** ********* ******* *******
  • bandaleros bandaleros:
    ** **** **** ********** **** hahahaha****** *** ***** ********** ***** ****** *********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** **** ******* ****** hahahaha** ***** ******** hahahaha********** ******** hahahaha *** **** ***** ******* *** *** ***** ********* ********* ** *
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** ******** *** *** **** *** ******* ** ******** ***** ******** ***** **** hahahaha *** *** ****** ** **** **** ********** **** hahahaha****** *** ***** ********** *****
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha** *****
    ***** ***** ***** ** **** ******* ********** ** **
    ** ** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******* ********** ** hahahaha ********** *****
    *** ****** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** hahahaha * ****** **** ******* ** **** hahahaha** ****** ******* hahahaha *** hahahaha** ******* hahahaha ****
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha* **** ****** ******* ****** ******
    NewGardener NewGardener: ****** ***