Auto-photo lütfen yardım 80 günlük oldular

• Konbuyu başlatan Üye silindi 31087
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 31087

Guest
Selamın aleyküm lütfen bana da bir yardımcı olur musunuz

Kabin 1.20 ye 1.20 , wiwel nem makinası , 2 adet vantilatör , Philips 600w çift spektrum ışık 18 / 6 biobiz gübre all-mix toprak , tohumlar sponsordan süper lemon haze autoflower
20 lt saksidalar herşey çok normal 1 çiçeğe topping diğer 2 sine topping atmadım
Arkadaşlar tam 80 günlük oldular sözde autoflower bitki acaba nerede yanlış yapıyorum ve bitkiler çok sağlıklı büyüme durdu çok ufak 3 gündür pistiller çıkmaya başladı ?

Bluesmoke

Kıdemli Üye
Aleyküm selam kanka bu işi indoorcu kankalar daha iyi bilir ama bitki çiçeğe girdiyse zaten odağını çiçeğe yöneltir ve eskisi gibi boy atmaz bence bitkide bir problem yok

Ü

Üye silindi 899

Guest
Dostum bitkiler pek gözükmüyor ama çiçeğe girmediyse photodur bitkin.. yakından çekersen fotoyu daha net görebiliriz

Ü

Üye silindi 31087

Guest
Aleyküm selam kanka bu işi indoorcu kankalar daha iyi bilir ama bitki çiçeğe girdiyse zaten odağını çiçeğe yöneltir ve eskisi gibi boy atmaz bence bitkide bir problem yok
Boyları 55 cm kanka autoflower diye aldık bunları ama sanırım değiller akşama daha net ışıksız foto atacağım ama çok sagliklilar büyümeyi yaklaşık 13 gündür kestiler büyüme yok çiçeklenme devam ama süre çok. Değilmi 80 günlük oldular tahminlerine göre autoflower bitkide daha kısa hasat olur diye biliyorum sence ışık döngüsünü değiştirmem gereklimi şuan 18/6 yapıyorum

Ü

Üye silindi 31087

Guest
Dostum bitkiler pek gözükmüyor ama çiçeğe girmediyse photodur bitkin.. yakından çekersen fotoyu daha net görebiliriz
Akşama konu başlığı altına ışıksız resimlerini atacağım ozamanda bir bakarmisin kanka çünkü 80 gün oldu sözde autoflower bitki çok degilmi süresi ve boyu çok kısa 55 cm de

Ü

Üye silindi 899

Guest
Akşama konu başlığı altına ışıksız resimlerini atacağım ozamanda bir bakarmisin kanka çünkü 80 gün oldu sözde autoflower bitki çok degilmi süresi ve boyu çok kısa 55 cm de

boy vs gelişim ve bakımla alakalı kanka ama 80 günlük autonun en az 1,5 aydır çiçekte ve su anda hasada kısa süre kalmış olması gerekiyordu.. akşama yakından atarsan bakalım

Ü

Üye silindi 31087

Guest
boy vs gelişim ve bakımla alakalı kanka ama 80 günlük autonun en az 1,5 aydır çiçekte ve su anda hasada kısa süre kalmış olması gerekiyordu.. akşama yakından atarsan bakalım

Bitkiler degenetica sponsordan alındı süper lemon haze autoflower tam 81 gün luk Ler sizce normal mi bana hiç normal gelmiyor ama çok sağlıklı degillermi ışık döngüsünü mü değiştirsem

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********