Autoflower deneyimleri! En...

Kankalar selam,
En uzun auto bitkide veg döneminiz ne kadar sürdü merak ettim.
Tohum sponsorlarıyla ilgili birçok karışıklık, yanlış sipariş yollama vs gibi haberlere şahit oldum.
Sponsordan aldığım tohumlarda GrandDaddyPurple Auto bitkim yaklaşık 95 günlük oldu, gayet sağlıklı ve hala vegde.
Photo olup olamayacağını sorduğumda da net birşey söyleyemediler.
İlk kez auto denemek istemiştim, planım şu an içiyor olmaktı :D Ama o hala büyüyor.
Cevaplarınızı beklıiyorum. Yoksa 1 hafta daha bekleyip 12!12 ye almayı düşünüyorum.

Ksvael

Yeni üye
Dostum daha önce sponsordan auto mexica yaptım biri 28 diğeri 30 gün vegde kaldı.Şuan sponsordan Auto Grand Daddy Purple yapıyorum birisi 16.5 lt saksıda ve bugün 45. Günü hala vegde ama dişilik gösterdi yakında çiçeğe geçer, diğeri 11lt saksıda 43.günde çiçeğe girdi. Seninki kesinlikle photo olmalı şimdiye kadar hasat etmiş olmalıydın arkadaşın dediği gibi beklemeden 12/12 ye al bence de.

beklemeden 12/12 al kanka 2 ay sonra içersin kısmetse :D

Dostum daha önce sponsordan auto mexica yaptım biri 28 diğeri 30 gün vegde kaldı.Şuan sponsordan Auto Grand Daddy Purple yapıyorum birisi 16.5 lt saksıda ve bugün 45. Günü hala vegde ama dişilik gösterdi yakında çiçeğe geçer, diğeri 11lt saksıda 43.günde çiçeğe girdi. Seninki kesinlikle photo olmalı şimdiye kadar hasat etmiş olmalıydın arkadaşın dediği gibi beklemeden 12/12 ye al bence de.
Eyvallah kanka,
diğerleriyle saat düzeni uysun diye yarın alıcam.
Auto diye topping yapmadım, LST devam ettim. Çok güzel bi kız, bakmalara doyamıyorum :)
Genetik seçimlerimiz aynıymış buarada. Photo SLH da vardır kesin sende :)
Mexican hakkında düşüncelerini ve deneyimini merak ettim.
Dumanın bol olsun

Ksvael

Yeni üye
Eyvallah kanka,
diğerleriyle saat düzeni uysun diye yarın alıcam.
Auto diye topping yapmadım, LST devam ettim. Çok güzel bi kız, bakmalara doyamıyorum :)
Genetik seçimlerimiz aynıymış buarada. Photo SLH da vardır kesin sende :)
Mexican hakkında düşüncelerini ve deneyimini merak ettim.
Dumanın bol olsun

Kanka hiç photo yapmadım, SLH de yapıyorum ama auto. Mexica çok güzel sigaraydı sativa baskın olduğu için vücudumda pek hissetmiyodum ama kafanı çok güzel yapıyordu, kürlendikten sonra bambaşka bişeye dönüp etkisi 3-4 katına çıkmıştı. 77 günde hasat etmiştim bakalım bu GDP leri denemek için sabırsızlanıyorum kanka :) seninde dumanın bol olsun. :)

Kanka hiç photo yapmadım, SLH de yapıyorum ama auto. Mexica çok güzel sigaraydı sativa baskın olduğu için vücudumda pek hissetmiyodum ama kafanı çok güzel yapıyordu, kürlendikten sonra bambaşka bişeye dönüp etkisi 3-4 katına çıkmıştı. 77 günde hasat etmiştim bakalım bu GDP leri denemek için sabırsızlanıyorum kanka :) seninde dumanın bol olsun. :)
Çok sağol yorumun için.
Mexican hakkında güzel şeyler duymuş, okumuştum. Bakalım nasıl olacak.
GDPyi ben de çok merak ediyorum. Bitki efsane, kokusu, dokusu, tipi çok fena. Dün sabah aldım bakalım 12/12ye :D
Kazasız, belasız, bol ve kaliteli hasatlarımız olsun!

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G Groww1010:
  • G Groww1010:
  • G Groww1010:
    hahahaha* ******* hahahaha ****** **********
  • Night owl Night owl:
    ******* **** ******* **** ********** ****** ****** *** ****** ********* ***** ****** ** ********* hahahaha** ****** hahahaha ****** *** ********* *** ********
  • Night owl Night owl:
    ** * ***** **** ***** hahahaha hahahaha* ******* hahahaha ****** **********
  • G Groww1010:
  • G Groww1010:
    ***** ****** hahahaha*** ** ***** ****
  • G Groww1010:
    ***** hahahaha ** ** hahahaha****** ** ***** ***
  • G Groww1010:
    * **** hahahaha ***** *******
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** hahahaha** ***** ******* *****
  • Night owl Night owl:
    ***** hahahaha* ** *** **** ****** hahahaha******
  • G Groww1010:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******** **** * ***** ***** ** ******* *** ***** ****** **** ***** ******* ****** ****** *****
  • G Groww1010:
    ***** ** hahahaha****** ***
  • G Groww1010:
    +1
  • Night owl Night owl:
  • G Groww1010:
    ********* ***** ********** ***** ******** ****** ***** ******* ********* ** *******
  • Lew4nd0w5k1 Lew4nd0w5k1:
    * ******** ********* ********* ****** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    *** * ******** ********* ********* ****** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ** *** **** **** * ***** **** * ******** ********* ********* ****** hahahaha**
    Night owl Night owl: ** *** **** **** * ***** **** * ******** ********* ********* ****** hahahaha**