Avrupadan türkiyeye lsd getirmek

Aras420

Yeni üye
Selamlar yakin bir zamanda arabayla turkiyeye yola cikacagim ve yanimda 20 25 tane lsd getirmeyi dusunuyorum ama sinir kapilarinda ne kadar yogun bir arama yapiliyor bilmiyorum kitabin arasina koymayi dusunuyorum valizin icinde olucak boyle bir deneyimi olan birisi varsa assagiya bekliyorum

Selamlar yakin bir zamanda arabayla turkiyeye yola cikacagim ve yanimda 20 25 tane lsd getirmeyi dusunuyorum ama sinir kapilarinda ne kadar yogun bir arama yapiliyor bilmiyorum kitabin arasina koymayi dusunuyorum valizin icinde olucak boyle bir deneyimi olan birisi varsa assagiya bekliyorum
KİTAP AYRACI GİBİ YAPARSAN FAZLA DİKKAT CEKMEZ

Shaman_Healer

Yeni üye
25 tane lsd çok yer kaplamaz her türlü saklarsin. Biz geçirdik 50 tane nasıl olduğunu burada söylesem doğru olurmu bilemedim

convik

Doktor
lsd tatsız kokusuz bi nane koy cüzdana veya kitap arasına getir. bahtsız bedevi değilsen bi problem olmaz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****