B banner auto 63. Gün bu sarı yapraklar..

wolferic

Müptezel
en sagda yapragın birindede kalsiyum eksikliği noktaları var bitki büyük sıkıntılar çekmiş flush atıp nerde hata yaptını düşün derim aynı şekilde devam ederse bitkinin sonu kötü

THEBADCHOSEN

Kıdemli Üye
en sagda yapragın birindede kalsiyum eksikliği noktaları var bitki büyük sıkıntılar çekmiş flush atıp nerde hata yaptını düşün derim aynı şekilde devam ederse bitkinin sonu kötü
Flushı calmagla yapayım ? Önceden her sulamada calmag verdim l/2ml çok gösteriyor ihtiyacı dediğin gibi

higthead

Jolly Green
Flushı calmagla yapayım ? Önceden her sulamada calmag verdim l/2ml çok gösteriyor ihtiyacı dediğin gibi

Güzel dostum dediğimiz gibi aşırı calmag eklemenden dolayı toprak kitlenip verdiğin besinleri almamaya başlamış. Üst üste 2 kere flush atman bıtkıyı yorucaktır cunku hasat zamanında yakın 1 kere daha flush atıcaksın eder 2 flush. Bunun yerine bol bol runoff lu yanı bol alttan su akıtmalı kecılı bos sulamalarını yap.Ya da Hasat zamanı 15-20 gün kadar ise sımdı flush at ve hasat zamanına kadar keci boynuzlu sulama git. Bunun kararını sen verıceksın.

wolferic

Müptezel
besinler organik degilse toprakta yeterlimikro organizma yoktur benondan pekmezi önermedim okadar larbonhidrati napcak oda birikir toprakta en iyisi bira mayali keciboynuzu ver

THEBADCHOSEN

Kıdemli Üye
Güzel dostum dediğimiz gibi aşırı calmag eklemenden dolayı toprak kitlenip verdiğin besinleri almamaya başlamış. Üst üste 2 kere flush atman bıtkıyı yorucaktır cunku hasat zamanında yakın 1 kere daha flush atıcaksın eder 2 flush. Bunun yerine bol bol runoff lu yanı bol alttan su akıtmalı kecılı bos sulamalarını yap.Ya da Hasat zamanı 15-20 gün kadar ise sımdı flush at ve hasat zamanına kadar keci boynuzlu sulama git. Bunun kararını sen verıceksın.
Kankam Yani full keciboynuzlu gideyim, kanka da öyle demişti öyle yapcam düzelme belirtisi falan gösterirse (gösterir mi bilmiyorum) gübreye devam edeyim mi

higthead

Jolly Green
Kankam Yani full keciboynuzlu gideyim, kanka da öyle demişti öyle yapcam düzelme belirtisi falan gösterirse (gösterir mi bilmiyorum) gübreye devam edeyim mi

Brom once merdıvenlerı adım adım cıkalım. her sulama kecılı suyunu ver alttan 1 veya 1bucuk lt suyunu akıt runoff yapsın. 3-4 sulamada topragın acılır.Sonra duruma gore ılerlerız ıletısımde yız zaten.

Bu sarı yapraklara müdahale edilir mi sadece bir bitkide çıktı diğeri normal ama sarı yapraklı olanlar hafif sarkık ve trichom çok az gibi hiç parlamıyor diğer bitkinin ki gayet iyi parlıyor

Benimde bruce öyle yaptı reis ama kafa olarak güzel budamak gerekiyor heralde kendi büyümüştü almaya gittiğimde bu şekildeydi

Brom once merdıvenlerı adım adım cıkalım. her sulama kecılı suyunu ver alttan 1 veya 1bucuk lt suyunu akıt runoff yapsın. 3-4 sulamada topragın acılır.Sonra duruma gore ılerlerız ıletısımde yız zaten.
kankam keçili sulama derken neyin kastediyorsun ve bunu hasat döneminde ki, hasata doğru kademeli flushlardan birisi olarakta mı kullanıyorsun? az önce chatte gördüm saygılar

higthead

Jolly Green
kankam keçili sulama derken neyin kastediyorsun ve bunu hasat döneminde ki, hasata doğru kademeli flushlardan birisi olarakta mı kullanıyorsun? az önce chatte gördüm saygılar

Dostum bellı bır sure gubrelı gıttıkten sonra 2 sulamada 1 veya 3 sulamada 1 alttan bol akıtmalı yarım lt 1 lt falan ltye 1 tatlı kasıgı kecıboynuzu pekmezı ph ayarlı su ıle bıtkı sulanır alttan bol su akıtıcagımız ıcın bırıkmıs gubre tuzları ayrısıp akabıldıgı kadar alttan akar gıder ve toprak rahatlar bıtkı rahatlar. Flush attıktan sonra hasata kadar kecıboynuzlu ph ayarlı sulama yapılabılır aroma tat vs daha ıyı olur.

Dostum bellı bır sure gubrelı gıttıkten sonra 2 sulamada 1 veya 3 sulamada 1 alttan bol akıtmalı yarım lt 1 lt falan ltye 1 tatlı kasıgı kecıboynuzu pekmezı ph ayarlı su ıle bıtkı sulanır alttan bol su akıtıcagımız ıcın bırıkmıs gubre tuzları ayrısıp akabıldıgı kadar alttan akar gıder ve toprak rahatlar bıtkı rahatlar. Flush attıktan sonra hasata kadar kecıboynuzlu ph ayarlı sulama yapılabılır aroma tat vs daha ıyı olur.
ss alındı,ağzına gözüne eline sağlık iyi growlar hasatın zıplatsın kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
    ***** ******* ***** ******* ********* ** ** ****** ****** ***** **** *** *** ******
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    **** **** ******* ****** hahahaha**** *** *** *** ****** ** *** ** ***** ** ***** ******* hahahaha *** *** **** *** ** ** *** ******** * ***** ******** hahahaha *** ****** **** *** **** ******* ******** ****** ****** *******
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********* ****** *** ***** ****** ***** ******** **** ***** **** ******* ***** ******* ***** * ***** **** *****
  • Emmy Emmy:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    **** ***** ******* * hahahaha***** hahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
    ******** ** ******** ** ***** **** **** **** hahahaha**
    hahahaha ** **** ** ****** ****** ******* ********* ****** ******** **** *** *******
    ***** **** hahahaha *** * ** ********** ** ****** ***** *****
    ***** **** ******** ***** hahahaha**** ********** ********** ******
  • Emmy Emmy:
    +1
    *** *** **** ********** *** **** ***** ** ******** ********** ******** *******
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** **** ***** **** ** ****** ******** ******** **** ** ******** *****
    ***** ****** hahahaha** * ***** hahahaha **
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ***** ******* ******* ******* ******* ***** ******* ** ******** ****** *****
    +1
    ****** hahahaha** ******** ******** **** ****** ** ***** ********
    ****** ***** *** ***** ***** ******** * ****** hahahaha * ** ***** ** **** *** ****** ** * ******** **** ******** ***** hahahaha**** ********** ********** ******
  • Emmy Emmy:
    *** **** ********** *** ****** ********* *** *** ******* *** ** ******** *** ** *** ** ****** hahahaha** ******** ******** **** ****** ** ***** ********
  • Emmy Emmy:
    ** **
    Emmy Emmy: ** **