Balkon grow

OttoMan347

√SEFİR√
Yarasa gübresi toz sipariş ettiysen gelince 3 çorba kaşığı toprağa serp harmanla suladıkca bitkin alacak fosforu. Potasyum için de 3 muz kabuğu ister kurut mutfak robotundan geçir toprağa karıştır ister püre yap 4 kabuğu 2 buçuk litre suya karıştır 2 gün bekletip gübre zamanı suyuna 1 su bardağı ekleyip ver. Abartmadıysan budamayı ölmez fazla almamışsındır inşallah

Ksmms

Yeni üye
Yarasa gübresi toz sipariş ettiysen gelince 3 çorba kaşığı toprağa serp harmanla suladıkca bitkin alacak fosforu. Potasyum için de 3 muz kabuğu ister kurut mutfak robotundan geçir toprağa karıştır ister püre yap 4 kabuğu 2 buçuk litre suya karıştır 2 gün bekletip gübre zamanı suyuna 1 su bardağı ekleyip ver. Abartmadıysan budamayı ölmez fazla almamışsındır inşallah
Üst yapraklar hala duruyor sipariş verdim elime geçer géçmez yapıcam teşekurler bilgi için

Ksmms

Yeni üye
Abim toz yarasa gübresi bugün elime ulaştı dediğin gibi 3 yemek kaşığı topraga döküp karıştırdım inceden 1 barkakta yaptığım muz kabugu suyundan doktum ama su dökmedim dün sulamıştım şuan yapmam gereken başka bi durum varmı.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    ***** ** ******** ** **
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • M Marryhuana:
  • S sharkek:
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
  • S sharkek:
    ***** ********* ***** hahahaha ***** * ****** ******* ******** *** ***** ********* **** **** ******** ********* ********** ****** hahahaha*
  • M Marryhuana:
    ******* ****** ***** **** hahahaha*** **** ********* **** ***** *** **** ** ** ***** **** **********
  • S sharkek:
    **** ** ***** **** ******* ****** ** ****** *** hahahaha****
  • S sharkek:
    ** ****** **** ** ***** ********* **** ** **** ********* ***** **
  • M Marryhuana:
    ***** ****** *** * ***** ******** **** **** hahahaha*
  • S sharkek:
    ********* hahahaha** **** hahahaha**** ***** ********* ********** **** *** ****** ***
  • S sharkek:
    hahahaha** ***** hahahaha** ******** ******
  • M Marryhuana:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • M Marryhuana:
  • S sharkek:
    ***** ******** ********** ** ******* hahahaha**** **** ***** *********
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    S sharkek: ***** **** *********