BavaGreen 720W Pro vs Mars-Hydro FC6500

AcemiBoy

Yeni üye
Dostlarım 150x150x200 Kabin 4 bitki photo

Bu ışıklardan hangisi daha çok iş görür

Ürün ebatları:

Mars-Hydro FC6500 : 113 x 112 lm301b
BavaGreen 720W PRO :
90 x 63 lm301h

WDT

Üye
Dostlarım 150x150x200 Kabin 4 bitki photo

Bu ışıklardan hangisi daha çok iş görür

Ürün ebatları:

Mars-Hydro FC6500 : 113 x 112 lm301b
BavaGreen 720W PRO :
90 x 63 lm301h
Kanka mars hydro fc 6500 ün mükemmel olduğunu biliyorum. Bavagreen şu anda grower lar arasında takip te. Nası bişey bilemiyoruz. FC 6500 profesyönel

Kimde Bu

Müptezel
Bende bava alacaktım 240w olanından stokta yok dediler 300w mars aldım smd çip var nasıl bir çip acaba

higthead

Jolly Green
Dostum bava green açık ara önde gelir çünkü kullandıkları çipler son teknoloji lm301h dir.
Artık pek eski tip lm301 b led leri kullanan kalmadı bu marshydro nıye lm301h cıplere gecmıyor anlamadım.

Kimde Bu

Müptezel
Dostum bava green açık ara önde gelir çünkü kullandıkları çipler son teknoloji lm301h dir.
Artık pek eski tip lm301 b led leri kullanan kalmadı bu marshydro nıye lm301h cıplere gecmıyor anlamadım.
Smd çip nasıl peki kanka ben bava alacaktim stok yok dediler 15 gun sonraya falan gun verdiler mars tsw2000 aldım nasıl bi ışık iyi midir

higthead

Jolly Green
Brom marsta güzel ışık ama söyle düşün araba alıcaksın arabada ekran yok ama 2 kurus fazla verip ekranlı araba almak daha mantıklı cünkü uzun süre boyunca 1 kere araba alıcaksın onun ıcın bava dedim lm301h kullandıkları ıcın.

MArs ta iş yapar zaten bava dan sonra mars gelıyor.

WDT

Üye
Kanka mars hydro son modelini de aynı çip le çıkardı. Neden geçmiyor olabilir ?

Kankalar öyle kitabi bilgiyle lm301h lm301b yi döver demek kolay ama mars hydro gibi spider farmer gibi gavita gibi markalar b kullanıyorsa var demek ki bu işte bir şey. Ben de birkaç yazı okumuştum b nin çiplerinin h ye üstünlükleriyle ilgili.
Yani kuru kuruya bir h çip koymakla iş bitmiyor

higthead

Jolly Green
Kankalar öyle kitabi bilgiyle lm301h lm301b yi döver demek kolay ama mars hydro gibi spider farmer gibi gavita gibi markalar b kullanıyorsa var demek ki bu işte bir şey. Ben de birkaç yazı okumuştum b nin çiplerinin h ye üstünlükleriyle ilgili.
Yani kuru kuruya bir h çip koymakla iş bitmiyor

Neden mi hemen yeni çiplere geçilmiyor? Çünkü bunlar seri üretim ellerindeki ürünler biticekki yeni urunler son serı lm301h olsun. Bu yıl basından sonra bak nasıl lm301h kullanıcaklar. Şatış taktiği diye birşey var adamlarda.

WDT

Üye
Neden mi hemen yeni çiplere geçilmiyor? Çünkü bunlar seri üretim ellerindeki ürünler biticekki yeni urunler son serı lm301h olsun. Bu yıl basından sonra bak nasıl lm301h kullanıcaklar. Şatış taktiği diye birşey var adamlarda.
Haklı olabilirsin . Herkes müşteriye en iyisini sunmak ister.

Kanka bava da uv ışık var bloomda biraz daha trikom üretimini arttırır ayrıca zararlı bakterileri ve mantarların bi kısmını öldürür. Marsın kapsama alanı daha geniş 150x kabine göre birazcık daha ideal gibi arada fiyat farkı da var 2k+kdv artıları ve eksileri bunlar

AcemiBoy

Yeni üye
Kanka nakitte kdv işini çözdüm ikisinde de ama fiyat farkı var ama bir kere alıyoruz. Dediğin gibi mars büyük daha çok işe yarar herhalde onu bende düşündüm.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    TroubleStyla TroubleStyla: **