Beyler moralim cok bozuk yardim edin lutfen

Superskunkk

Yeni üye
Arkadaşlar dün alkollü yakalandim ilk defa promil cihazında 1.26 cıktı itiraz ettim kan testi yaptılar sonuç olarak ehliyetimi aldılar para cezası yazdılar korkum su 1 promil üzeri olduğu için ceza evi ceza alma gibi bi şey olur mu dava açacaklar ne yapabilirim lütfen daha başına gelmiş yada konuya vakif arkadaşlar yardım etsin çok pişmanım çok moralim bozuk

Brother

Doktor
Arkadaşlar dün alkollü yakalandim ilk defa promil cihazında 1.26 cıktı itiraz ettim kan testi yaptılar sonuç olarak ehliyetimi aldılar para cezası yazdılar korkum su 1 promil üzeri olduğu için ceza evi ceza alma gibi bi şey olur mu dava açacaklar ne yapabilirim lütfen daha başına gelmiş yada konuya vakif arkadaşlar yardım etsin çok pişmanım çok moralim bozuk
Yok kanka ne yaptın cezaevi felan dün haberlerde izledim arabayla son hız giderken adama çarpıyo ' GÜNEŞ GÖZÜMÜ ALDI ' diye savunma yapıyor ceza almıyor alkolden birşey olmaz

Legend86

Müptezel
Ben 1 kere yakalandım 110 promil, mahkemeye çıktım, 5 ay hapis cezası verdi, daha önce sabıkası olmadığından cezanın 5 yıl ertelenmesine, yani 5 yıl içerisinde alkollü tekrar yakalanırsam bu cezayı uygular, yatarı olmadığı için denetime tabii tutulur, 2.kez 2 yıllık gitti ehliyetim, ama 2. Yakalanışımda mahkeme görmedim, polisler bence asayiş çağırmadığı için suç kayıtlarına geçmedi ki, bu yüzden mahkeme görmedim, yoksa 7 ay arayla 2 kere yakalanınca bir yaptırım uygulanırdı, daha ehliyetimi almama 15 ay var

Legend86

Müptezel
Birde şu var ehliyetin yeni ise daha geri alamazsın, yeniden kursa yazılacaksın, stajyer ehliyetmiydi, yada şöyle söylim ehliyetin kaç yıllık

Superskunkk

Yeni üye
Ben 1 kere yakalandım 110 promil, mahkemeye çıktım, 5 ay hapis cezası verdi, daha önce sabıkası olmadığından cezanın 5 yıl ertelenmesine, yani 5 yıl içerisinde alkollü tekrar yakalanırsam bu cezayı uygular, yatarı olmadığı için denetime tabii tutulur, 2.kez 2 yıllık gitti ehliyetim, ama 2. Yakalanışımda mahkeme görmedim, polisler bence asayiş çağırmadığı için suç kayıtlarına geçmedi ki, bu yüzden mahkeme görmedim, yoksa 7 ay arayla 2 kere yakalanınca bir yaptırım uygulanırdı, daha ehliyetimi almama 15 ay var
Ehliyetim 2008 de aldım umarım bana da öyle erteleme falan verirler ne zaman çağırırlar acaba mahkemeye

WeedMann

Üye
Bişey olcağını sanmıyorum dostum zaten cezaevlerinde doğru düzgün yer kalmadı salıyolar milleti

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** *** ***** ******** **** hahahaha ****
    *** ***** ********** ****** ********* **
    ***** **** hahahaha**