Birleşik Krallık'ta Tıbbi Esrarla Tedavi Edilen Anksiyete Hastalarının Klinik Sonuçları

MrTiger420

Müptezel
İngiltere'den yapılan bir araştırma, esrar bazlı ilaçların kullanılmasının anksiyete bozukluğu olan hastalarda klinik olarak anlamlı iyileşmelerin olduğunu göstermektedir.
2.jpg

Araştırma, Tıbbi Esrar bazlı ilaçlar kullanan 300 hastayı takip etti. Hastalar tedavinin başlamasından üç, altı ve dokuz ay sonra özel anketler doldurdular. Bu sonuçlar daha sonra hastaların başlangıç semptomlarıyla karşılaştırıldı. Araştırmaya göre, her aşamada kaygı, uyku kalitesi ve yaşam kalitesinde bir iyileşme oldu.

3.jpg

Kaynak:

esrarii

Müptezel
bi yerden duymuştum , bu marinin ilk genetiğiyle bu birleşik krallık oynamış , iki tane yüksek rütbeli prof , örtülü ödenekle finanse edilmiş , bu ikisi , iki tohumu , tek tohuma sokmuşlar(sanırım bu bi ilk) , çaprazlam yada dölleme gibi değil , uzun emekler vermişler tohumun içine

nikekiller

Yeni üye
bi yerden duymuştum , bu marinin ilk genetiğiyle bu birleşik krallık oynamış , iki tane yüksek rütbeli prof , örtülü ödenekle finanse edilmiş , bu ikisi , iki tohumu , tek tohuma sokmuşlar(sanırım bu bi ilk) , çaprazlam yada dölleme gibi değil , uzun emekler vermişler tohumun içine
soylediklerini destekliyorum

MrTiger420

Müptezel
Radioaktif dalgalar, radyasyon vererek genetikleri mutasyona uğratarak yeni genetiklerin üzerinde oynadıklarını biliyordum. Ama iki tohumu tek tohuma sokmak olayını ilk senden duyuyorum, dostum. Daha fazla bilgin varmı bu konuda?

esrarii

Müptezel
ekvator kuşağının bi ucundan , indika yı (kalın yaprak) diğer ucundan afgan kush (ince yaprak) bunun gibi aksiyonlarla , bitki yokken , tohumuyla oynamışlar , thc yükseltmekle başlamışlar , /30 thc den yüksek , genetik yok mesela , yada rudalis(rus) ile otomatik yapmak gibi değil örneğin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********