Bitkilerimin büyümesine yardım eder misiniz?

purplehej06

Yeni üye
Valla o zaman adminler bu duruma bir el atmalı. Burada bu kadar insan onların yönlendirmesiyle sponsordan alışveriş yapıyor. Bir başlık altında genel düşüncelere yorumlara bakılmalı.
o kadar araştırdım degenetica'da karar kıldım olumsuz yorumlara denk gelmemiştim hiç. şans işi midir anlamadım valla. bu kadar emek ve çaba maddi manevi boşa gitmez umarım.

elonmusk

Üye
Bitkilerin resmini atarsan daha iyi sana problemin ne oldugunu söyliyebiliriz diger türlü sadece tahminsel cevaplar alırsın. Konu açarken daha detaylı bilgiler verin bitkinizle alakalı. Işıgın uzaklıgı cok uzak 25cm olmalı en fazla en iyi lumeni alabilmesi icin bitkinin.Beyaz ledlere geçiş yapmanız tavsiye ederim.

purplehej06

Yeni üye
Bitkilerin resmini atarsan daha iyi sana problemin ne oldugunu söyliyebiliriz diger türlü sadece tahminsel cevaplar alırsın. Konu açarken daha detaylı bilgiler verin bitkinizle alakalı. Işıgın uzaklıgı cok uzak 25cm olmalı en fazla en iyi lumeni alabilmesi icin bitkinin.Beyaz ledlere geçiş yapmanız tavsiye ederim.
bu akşam yeni ekipmanlarımla revize yapıcam hocam en son halini fotoğrafı ve detaylı bilgileriyle eklicem şimdiden teşekkürler.

purplehej06

Yeni üye

arkadaşlar herkese merhaba. son yaptığım revizelerden ve eklediğim havalandırmadan sonra bitkimin durumu daha iyi. Üç bitkim var şu an. Fotoğraflardan bakarak tavsiyelerinizi bekliyorum. Yorumlarınızı da esirgemeyin lütfen. Tavsiyeler üzerine dört adet torch lede geçiş yaptım ve bitkilerimin büyümesi oldukça hızlandı teşekkür ederim hepinize. Bitkilerimden birinin alt yapraklarında sarı benekler var şimdi bunu çözmeye çalışıyorum. Bunun dışında hava sıcaklığından biraz muzdaribim ama uygun fiyatlı bir çözümü yok malesef. Bunun için kabin kapısını açık tutuyorum, camı çok açamıyorum sineklenir diye. Bir de birleştirdiğim bilgisayar fanları, satın aldığım iki fan ve evdeki vantilatörüm sağolsun bana yardımcı oluyorlar.
Ortalama nem yüzde 50
Sıcaklık 26-27 derece.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********