Bitkilerimin Sorunu Nedir ?

Greencat

Kıdemli Üye
Herkese merhaba,bitkilerimde sararma var bir de yapraklarında bu şekilde lekelenmeler oldu,bir süredir bitkilerin gelişmesi istediğim gibi iyi gitmiyor sizce sorun nedir ?

HighWitch

Yeni üye
Herkese merhaba,bitkilerimde sararma var bir de yapraklarında bu şekilde lekelenmeler oldu,bir süredir bitkilerin gelişmesi istediğim gibi iyi gitmiyor sizce sorun nedir ?
bana demir eksikliği var gibi geldi ama yine de bu konuya bak kanka. hatta yaz yardımcı olurlar belki

Bitkinde magnezyum eksikliği var. Ayrıca yapraklarında küçük küçük noktalar var yakışlaştıramadığım çok emin olamadım ama zararlı böcek türlerinden olabilir.

Greencat

Kıdemli Üye
bana demir eksikliği var gibi geldi ama yine de bu konuya bak kanka. hatta yaz yardımcı olurlar belki

Teşekkürler kanka bakıyorum

Greencat

Kıdemli Üye
Bitkinde magnezyum eksikliği var. Ayrıca yapraklarında küçük küçük noktalar var yakışlaştıramadığım çok emin olamadım ama zararlı böcek türlerinden olabilir.
Bakalım kanka ne çıkacak acaba
bakalım kanka ne çıkacak acaba

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****