Bitkilerin birinin fotoperiod olma ihtimali nedir sizce?

HollyFox

Yeni üye

2 adet auto bluedreamden biri 1-2 hafta önce çiçeğe girdi sömeklenmeye başladı diğeri hala yavaş yavaş geliyor gelişimde. Tohumlardan birini sponsordan almıştım diğeri daha önce yine sponsordan alıp ektiğim sigaranın mahsülünden çıkmıştı.

Fotoperiod mu acaba yoksa tohum mu güçsüz anlamadım tüm koşulları aynı

Fikri olan arkadaşlar bir el ederse sevinirim

Fotoperiod mu acaba yoksa tohum mu güçsüz anlamadım tüm koşulları aynı
Merhaba Kanka, evet 90% Fotoperid dir, fem Automatic den tohum aldignda 80% üstü Fotoporid cikar ve ruderalis(autmatic) az olur, sebebei ise biraz karisik regular autoflower olsaydi mesela sen 99% automatic alirdin biraz konu uzanir ben analatmaya calisrisam ama kisacasi.

Fem Autoflower(ki aldigin 100% fem dir) sömeklerinde tohum olusutungda o tohumlar ruderalis(cicecgin kendilignde cicklenmesine girmeseni sagliyan gen) etkisni kaybeder ve fotoperid fem olur.

Son düzenleme:

HollyFox

Yeni üye
Ben de böyle olabileceğini düşünmüştüm tohumu atmadan önce bazı arkadaşlar aynısı çıkar dedi sağlık olsun öğrenmiş olduk

Merhaba Kanka, evet 90% Fotoperid dir, fem Automatic den tohum aldignda 80% üstü Fotoporid cikar ve ruderalis(autmatic) az olur, sebebei ise biraz karisik regular autoflower olsaydi mesela sen 99% regular alirdin biraz konu uzanir ben analatmaya calisrisam ama kisacasi.

Fem Autoflower(ki aldigin 100% fem dir) sömeklerinde tohum olusutungda o tohumlar ruderalis(cicecgin kendilignde cicklenmesine girmeseni sagliyan gen) etkisni kaybeder ve fotoperid fem olur.
kanka kalite olarak bi farklılık olur mu ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **