Bitkim ölüyormu ?

Mamickin

Yeni üye
Bitki 35 40 günlükken falan harmanliktan 2 3 gün bitkiden tırtıkladım bikac dal aldım bitki fan yapraklarını sarartti sararanlari topladım küçüklerde ufak ufak sıçramaya başladı ama baya yavaşladı temizleyince ama bitkinin sanki feri gitti dalları başlarını egmeye başladı fotoğrafta görceksiniz dallar saga sola yatiyo dimdiklerdi eskiden bu bitkiye revive falan kullansam iyi gelirmi yoksa kesiyim boşuna gübre masrafı yapmiyimmi IMG-20221215-WA0000.jpgIMG-20221215-WA0002.jpgIMG-20221215-WA0003.jpg

Ekli dosyalar

• IMG-20221215-WA0000.jpg
    IMG-20221215-WA0000.jpg
    188.7 KB · Görüntüleme: 26

CahilKush

Doktor
Dostum bitkin zaten büyüyeceğini büyümüş büyümekten kastın nedir bilmiyorum ama şuan tricom üretiyor ve somekleri şişiriyordur bana anormal gelen bir durum yok gibi geldi bitkin yapraklardaki besinleride someklere çektiğinden sararmalar normal fakat bu zamanda olması bir tık garip geldi dalların düşme sebebi artık someklerinin dallara ağır gelmesi olabilir yani bilemedim sorun varla yok arası olabilir birde uzun dönemlerde bazı genetikler 60 70 gün içerisinde olabiliyor , bence bı revieve ver bir zararı olmaz yararı olurda beraber görürüz 3 5 ml gübre kimseyi de bir zarara uğramaz ama dalından kesmeseydin keşke bitki kusebiliyor böyle haraketlerde seni yanlışds etkilemek istemem bakalım diğer arkadaşlar ne diyecek ben dediklerimi hiç yapmadım he tirtiklamistim orası ayrı ama ben küçücük bud almıştım

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Dalların eğilmesi çok normal ağırlığı taşıyamıyorlar kırılan bile olabilir trikom takibi yap biraz budamada yap stres yaşasın zaten hasada yaklaşmışsın

Kanka

Administrator
Yönetici
daha olmasına varsa dalları ya ustten ıple tuttur yada dalı alttan bırşeyler destekle gun geçtıkçe daha kotu olur yere bile değer

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
    ***** ** ******* hahahaha* ******* *** **** ********* **
  • istr istr:
    ***** **** ***** ******* ******** hahahaha ********* *** **** ********** ******* *** ***** ** ******* hahahaha* ******* *** **** ********* **
  • istr istr:
    ********* ******** ******** ****** **
  • Emmy Emmy:
    ** **** ******* **** ****** ****** ***** **** ***** ******* ******** hahahaha ********* *** **** ********** ******* ***
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** ***** ** ********** ****** ****** ***** ***** **** ********** **
    +1
    **** ******* hahahaha ***** ****** ****** ****
    * ****** ******* ******** ********* ****** ********* ****** ********** ********* *** ********** hahahaha ****
    **** ** ******* ***** ****** ****** ****** ***** ********** * ***** ***** ***** hahahaha * ***** hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    ***** ********* ***** ****** ** ******** ********** ***** ****** ********* **** *******
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ****** **
  • M Mamba70:
  • Emmy Emmy:
  • M Mamba70:
    hahahahahahahaha
  • M Mamba70:
  • Emmy Emmy:
  • M Mamba70:
  • the imam the imam:
    hahahahahahahaha
  • the imam the imam: