Bitkim uzun zamandır kuruyor ?

Tiny

Üye
Merhaba bitkim 130 günlük veg de bir türlü toparlayamadı 2 kere flush attım halan düzelmedi bana yardım edermisiniz ?
Gübreler biobiz grow, heaven , activera, microbes kullanıyorum 18 litre saksı sıcaklık 20 ile 24 derece arası nem 50 -70 arası haftalık suda 3 litre veriyorum altan su akmıyor 4 litre verirsem altan su akıyor bu seferde kuruması 1 haftayı geçiyor daha önce başına gelmiş olan bana yardımcı olabilir mi? Litre başı grow 2ml , heaven 2ml , activera 2ml, microbes 0,4 g veriodum 2 gün önce 1 kere arttırdım gübre yi.

Son düzenleme:

Coke

Üye
Bu bitkilere gübre verip de gübreni ziyan etme 130 gün veg görmüş 13 g vermez al defteri kitabı tekrar başla kanka

Dolar$

Kıdemli Üye
Merhaba bitkim 130 günlük veg de bir türlü toparlayamadı 2 kere flush attım halan düzelmedi bana yardım edermisiniz ?
Gübreler biobiz grow, heaven , activera, microbes kullanıyorum 18 litre saksı sıcaklık 20 ile 24 derece arası nem 50 -70 arası haftalık suda 3 litre veriyorum altan su akmıyor 4 litre verirsem altan su akıyor bu seferde kuruması 1 haftayı geçiyor daha önce başına gelmiş olan bana yardımcı olabilir mi? Litre başı grow 2ml , heaven 2ml , activera 2ml, microbes 0,4 g veriodum 2 gün önce 1 kere arttırdım gübre yi.
Kanka nasıl 130 gündür veg de veg 1 2 ay verirsin uğraşcağına yenisini dikseydin

kamil99

Üye
İple bağlayıp kelleleri bi boyda topluca tutup , günde10 saat yoğun ışık verip 14 saat zifiri karanlık versen , çiçeğe girer

Ü

Üye silindi 27466

Guest
Kanka köklerde sıkıntı var gibi saksı değişimi yapar gibi çıkar toprağını temizle zemine 10-15 cm yeni toprak ekle tekrar saksıla kuruduktan sonra yarım flush at ve hemen çiçeğe al bundan sonrası sadece zaman kaybı

kamil99

Üye
Problem sende bitkide değil , 130 gün sonra hasat alırsın bu gidişle , sök at hasat on gr verir bu

nasa

Doktor
senin adına çok üzüldüm kanka millet 130 günde 2 grow dönüyor senin bitkiler nanay olmuş kök gelişimin olmamış ışığın yeterli gelmemiş diyeceğim ama zor mesafeyi ayarlayamadın muhtemelen ondan çok boya gitmiş yazık olmuş ibretlik bir grow

G_man

Kıdemli Üye
işin profesyoneli değilim fakat ne yaptıysan kesinlikle doğru olmamış ne biliyorsan unut tekrardan öğren

Tea+90

Yeni üye
Bence ısıtıcıyı içeri koydugu için olmuştur. Direk aıcagı yedıgı ıcın kurumaya başlamıs. Boyle bende denemıstım aynı goruntu oldu . Çöp ettik

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • K kısırlıı:
  • L LPhaze:
    ********** ******* hahahaha ****** ** *** ****** * **** ***** hahahaha* ****** ********* ****** ***** ********** hahahaha* **** ******** ** ******* **** ** ***** ******* **** ****** ******* ***** *** *
  • quorthon quorthon:
    **** **** ***** **** ****** ****** hahahaha ***** ******* **** ******** hahahaha*** *** hahahaha** *** **** ** ** ** ****
  • quorthon quorthon:
    *** **** ** ******* *** ** *** **
    quorthon quorthon: *** **** ** ******* *** ** *** **