Bitkim uzun zamandır kuruyor ?

Tiny

Üye
Merhaba bitkim 130 günlük veg de bir türlü toparlayamadı 2 kere flush attım halan düzelmedi bana yardım edermisiniz ?
Gübreler biobiz grow, heaven , activera, microbes kullanıyorum 18 litre saksı sıcaklık 20 ile 24 derece arası nem 50 -70 arası haftalık suda 3 litre veriyorum altan su akmıyor 4 litre verirsem altan su akıyor bu seferde kuruması 1 haftayı geçiyor daha önce başına gelmiş olan bana yardımcı olabilir mi? Litre başı grow 2ml , heaven 2ml , activera 2ml, microbes 0,4 g veriodum 2 gün önce 1 kere arttırdım gübre yi.

Son düzenleme:

Coke

Üye
Bu bitkilere gübre verip de gübreni ziyan etme 130 gün veg görmüş 13 g vermez al defteri kitabı tekrar başla kanka

Dolar$

Kıdemli Üye
Merhaba bitkim 130 günlük veg de bir türlü toparlayamadı 2 kere flush attım halan düzelmedi bana yardım edermisiniz ?
Gübreler biobiz grow, heaven , activera, microbes kullanıyorum 18 litre saksı sıcaklık 20 ile 24 derece arası nem 50 -70 arası haftalık suda 3 litre veriyorum altan su akmıyor 4 litre verirsem altan su akıyor bu seferde kuruması 1 haftayı geçiyor daha önce başına gelmiş olan bana yardımcı olabilir mi? Litre başı grow 2ml , heaven 2ml , activera 2ml, microbes 0,4 g veriodum 2 gün önce 1 kere arttırdım gübre yi.
Kanka nasıl 130 gündür veg de veg 1 2 ay verirsin uğraşcağına yenisini dikseydin

kamil99

Üye
İple bağlayıp kelleleri bi boyda topluca tutup , günde10 saat yoğun ışık verip 14 saat zifiri karanlık versen , çiçeğe girer

Ü

Üye silindi 27466

Guest
Kanka köklerde sıkıntı var gibi saksı değişimi yapar gibi çıkar toprağını temizle zemine 10-15 cm yeni toprak ekle tekrar saksıla kuruduktan sonra yarım flush at ve hemen çiçeğe al bundan sonrası sadece zaman kaybı

kamil99

Üye
Problem sende bitkide değil , 130 gün sonra hasat alırsın bu gidişle , sök at hasat on gr verir bu

nasa

Doktor
senin adına çok üzüldüm kanka millet 130 günde 2 grow dönüyor senin bitkiler nanay olmuş kök gelişimin olmamış ışığın yeterli gelmemiş diyeceğim ama zor mesafeyi ayarlayamadın muhtemelen ondan çok boya gitmiş yazık olmuş ibretlik bir grow

G_man

Kıdemli Üye
işin profesyoneli değilim fakat ne yaptıysan kesinlikle doğru olmamış ne biliyorsan unut tekrardan öğren

Tea+90

Yeni üye
Bence ısıtıcıyı içeri koydugu için olmuştur. Direk aıcagı yedıgı ıcın kurumaya başlamıs. Boyle bende denemıstım aynı goruntu oldu . Çöp ettik

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ********* ******** ***** ** ********* ***** ** ********* ********* ***** *** *** hahahaha *** **** *** ***** ** ***** ** ****** **** ** ******** *** ******** ******** ** *******
  • İstanbul İstanbul:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ********** **** hahahaha**** **** hahahaha*** ******** ***** ** ********* ***** ** ********* ********* ***** *** *** hahahaha *** **** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** **** ******** ** hahahaha hahahaha ******
  • Coke Coke:
  • T tqual:
  • bandaleros bandaleros:
    ********* hahahaha* ********* **** ****** *********
  • T tqual:
    +1
  • Coke Coke:
  • İstanbul İstanbul:
    ********** ***** ***** ******** *** ***** ***** **** ****** ****** ********* **** hahahaha****** ******* **** *** *****
    +1
  • Coke Coke:
  • İstanbul İstanbul:
  • Coke Coke:
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl:
    *** ***** hahahaha ***** ****** ***** ** ****** **** *** ** *** *** ** ** **** *** ***** ** ** ******** ***** ********** **** hahahaha**** **** *****
  • Night owl Night owl:
    ********** **** * *** ********* ********* ***** **** ******** ** hahahaha hahahaha ******
  • Night owl Night owl:
  • Coke Coke:
    * ***** *** ****** * ***** ***** ****** ***** ******** ******* ***** ******* *******
  • Night owl Night owl:
  • Coke Coke:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ** ** * ******* * ***** **
    +1
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** **** ******** ** hahahaha hahahaha ******
  • Night owl Night owl:
    ** ****** ***** **
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: ***** ******** ******* ******** ** ** ** *** ***** ** ** *******