Bitkimin sıkıntısı ne yaprakları düştü

ThisİsTheWay

Yeni üye
son 2 sulama ve verdıgın gubreler nelerdır detaylıca bı yazar mısın
altta bı ufak yanma var gıbı stres e girmiş bitkin cal mag eksikliği de olabilir durumuna göre verdiklerine göre yorumlıyıcaz şimdi

Dün suladım yumurta kabuğu attım toprağın dibine üzerine bu akşam bir kat daha toprak attım şuan gübre kullanmıyorum sadece meyve kabuğu ve yumurta kabuğunun kaynatıp ılıtıp bitkiye 2 günde bir veriyorum

ThisİsTheWay

Yeni üye
Dün suladım yumurta kabuğu attım toprağın dibine üzerine bu akşam bir kat daha toprak attım şuan gübre kullanmıyorum sadece meyve kabuğu ve yumurta kabuğunun kaynatıp ılıtıp bitkiye 2 günde bir veriyorum
anladığım kadarıyla o zaman bitkin hem biraz besin bakımından eksık kalmış hem de ısı stresi diye düşünüyorum nem yetersiz kalmış gibi emin olamadım
sulamanı toprak kurumadan yapma bıtkı bır de fazla sulamadan yanarsa cok zor kurtarırsın
bu bıtkı gıder gene fakat cok buyuk bı verım alamazsın gıbıme gelıyor sımdıden dumanın bol olsun bioobizz vsaire organik başlangıc paketi call mag gereklı olabılır sana bıraktım orasını
oyle bıseye gırersen ph metre de unutma

Yesil888

Ordinaryüs
Bitkin acindan ölecek.NPK gübresi ver. Toprakta perlit yok, her sulamada toprak sikisacak ve kökleri sikistiracak, kökler gelimeyecek. Kök gelistirme gübresi, daha ne sayayim, Calmag ta gerekli. Bu bitki öyle kolay yetismiyor.

Bio grow sipariş verdim bugün salı günü kullanöaya başlicam nasip olursa kullnma dediler arkadaşlar erken dediler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
    ******** **
    +1
  • the imam the imam:
  • the imam the imam:
  • bandaleros bandaleros:
  • R RainGrow:
    ******** ***** ****** ***** ** ***** **** ******** **
    +1
  • R RainGrow:
    hahahahahahahaha
  • the imam the imam:
  • the imam the imam:
    hahahahahahahaha
  • R RainGrow:
    **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** **** hahahaha******* *** *** ** ********* *** ****** ********** ********** hahahaha****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ***** ****** ********** ******** * **** hahahaha** ***** ****** ***** ** ***** **** ******** **
  • Emmy Emmy:
  • the imam the imam:
    **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** **** hahahaha******* *** *** ** ********* *** ****** ********** ********** hahahaha****

hahahaha ****** hahahaha****** *****
    +1
  • R RainGrow:
    * * **** ******** *** ***** ********* ****** **** ******** *** ***** **** ******** * * ***** ***** ** ********** **** **** ** ********** ** ***** **** **** ***** **** ****** *** ***** ****** ***** *** **** hahahaha **** ******** ***** ****** ****** ******* hahahaha* ******** ********* ** ********* **** ** ** ***** ******* ** ** hahahaha* ** ** *** ****** hahahaha hahahaha* **** ********** **** **** *** hahahaha hahahaha* ****** ****** hahahahahahahaha
    +1
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip:
  • deyorke deyorke:
    *** ****** ***** ** ****** ** ******** hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ***** *** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • deyorke deyorke:
    ******* ***** ***** ********** *** ***** *** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    bandaleros bandaleros: * ****** * ******* ** ********* ********* ** *****