Bloombastic kullanma

Bekijuan

Yeni üye
Kankalar agaclarim 3 haftadir çiceklenmede ve bloombastic kullanmayı düsünüyorum , bilgisi olan varmı nasıl kullanılır ne ise yarar. Atami bloombastic bu arada

B

burak35

Guest
Kankalar agaclarim 3 haftadir çiceklenmede ve bloombastic kullanmayı düsünüyorum , bilgisi olan varmı nasıl kullanılır ne ise yarar. Atami bloombastic bu arada
öncelikle herkese iyi growlar
Dostum sana biraz bilgi verip kendi taktiklerimi veriyim Atami Bloombastic son çiçeklenme ve olgunlaşma aşaması için uygun olan yüksek kaliteli biyo-mineral ve biyo-uyarıcıların karışımı bir katkı maddesidir. Bitkinin şeker içeriğini arttırarak daha yoğun,hoş kokulu ve büyük meyveler almanızı sağlar. Bloombastic, balast maddelerinden hiçbirinin kullanılmadığı % 50'den fazla biyo-mineral (fosfor ve potasyum) içerir (sodyum ve klor). Ayrıca birçok alanda enzimatik bir etkiye sahiptir ve bu nedenle bitki üzerinde stres önleyici ve iyileşen etki uygular çok.kuvvetli ve muhteşem dir bitkinin tüm reçine tat koku sunu 2 ye katlayıp resmen somekleri davul gibi şişirip reçinelerinin akmasına neden olan malum gübredir fakat dikkatli ol bitkini 2 gün gibi bir süre de kurutur yakar demedim bak setup ımda olmazsa olmazlardandır
NPK: 0-14-15
5-6. haftası: 0.5 ml
7-8. haftası: 1 ml
fakat şunu unutma canna pk 13/14 kullanıyorsan işler tamamen farklılaşır canna pk 13/14 de saf fosfor ve potasyum vardır çünkü ve bitkinin yalnizca yasam döngüsünde de 1 defa kullanılır ben ciceklenmenin 2hafta 3. gününde veriyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G Groww1010:
  • G Groww1010:
  • G Groww1010:
    hahahaha* ******* hahahaha ****** **********
  • Night owl Night owl:
    ******* **** ******* **** ********** ****** ****** *** ****** ********* ***** ****** ** ********* hahahaha** ****** hahahaha ****** *** ********* *** ********
  • Night owl Night owl:
    ** * ***** **** ***** hahahaha hahahaha* ******* hahahaha ****** **********
  • G Groww1010:
  • G Groww1010:
    ***** ****** hahahaha*** ** ***** ****
  • G Groww1010:
    ***** hahahaha ** ** hahahaha****** ** ***** ***
  • G Groww1010:
    * **** hahahaha ***** *******
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** hahahaha** ***** ******* *****
  • Night owl Night owl:
    ***** hahahaha* ** *** **** ****** hahahaha******
  • G Groww1010:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******** **** * ***** ***** ** ******* *** ***** ****** **** ***** ******* ****** ****** *****
  • G Groww1010:
    ***** ** hahahaha****** ***
  • G Groww1010:
    +1
  • Night owl Night owl:
  • G Groww1010:
    ********* ***** ********** ***** ******** ****** ***** ******* ********* ** *******
  • Lew4nd0w5k1 Lew4nd0w5k1:
    * ******** ********* ********* ****** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    *** * ******** ********* ********* ****** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ** *** **** **** * ***** **** * ******** ********* ********* ****** hahahaha**
    Night owl Night owl: ** *** **** **** * ***** **** * ******** ********* ********* ****** hahahaha**