Blue dream 3x bomba son devrelere hediye

KingKong

Üye
selam bro bitkilerin gayet sağlıklı lst konsuunda da başarılı ilerliyorsun ki gür görünüyorlar benim bir tecrübem şu oldu bitki ışıgı iyi alırsa gürleşiyor önce sonra boya gidiyor seninkilerde de o hava var maşşallah alttaki o 2 yaprağın sararmasını dert etme tabi @silas34 @RabbitKanka @Half-Life gibi kişilerinde görüşleri önemli bende de olmuştu ben uyuz oldum kestim sorun yaşadım mı yoooo yaşamadım gayet sağlıklılar bence bol hasatlar bol dumanlar lst ile ilgilendiğin için ayrıca tebrik ederim cesaret ve heycan ayrıca sabır işi saygılar bro

Son düzenleme:
S

silas

Guest
26. güne göre gayet güzel, ayrıca lst ile gelişimi biraz yavaşlattığını da unutma düşük strees sonuçta, bitkilerin sağlıklı, en alttaki yaprakları kafaya takma, en eski yaşlı yapraklarının sararması normal bir olay. Kaptın bu işi sen kanka, bitkinin büyüme hızına göre ışığı yukarı almayı unutma, dumanın bol olsun

Gıddo

Üye
selam bro bitkilerin gayet sağlıklı lst konsuunda da başarılı ilerliyorsun ki gür görünüyorlar benim bir tecrübem şu oldu bitki ışıgı iyi alırsa gürleşiyor önce sonra boya gidiyor seninkilerde de o hava var maşşallah alttaki o 2 yaprağın sararmasını dert etme tabi @silas34 @RabbitKanka @Half-Life gibi kişilerinde görüşleri önemli bende de olmuştu ben uyuz oldum kestim sorun yaşadım mı yoooo yaşamadım gayet sağlıklılar bence bol hasatlar bol dumanlar lst ile ilgilendiğin için ayrıca tebrik ederim cesaret ve heycan ayrıca sabır işi saygılar bro
eyvallah kanka senin yorumlarında benim için çok önem taşıyor saygılar..

Gıddo

Üye
26. güne göre gayet güzel, ayrıca lst ile gelişimi biraz yavaşlattığını da unutma düşük strees sonuçta, bitkilerin sağlıklı, en alttaki yaprakları kafaya takma, en eski yaşlı yapraklarının sararması normal bir olay. Kaptın bu işi sen kanka, bitkinin büyüme hızına göre ışığı yukarı almayı unutma, dumanın bol olsun
eyvallah yorumlarınız beni çok motive ediyor ışık konusu aklımda şuan ışık ile arası 60-70 cm mesafe var

Gıddo

Üye
31 .günden selam herkese bakalım neler olmuş..

① TİLBE : diğerlerine göre yavaş gelişmesine rağmen hala canımı sıkacak birşey yapmadı gayet güzel ilerliyor.gelişimide beni tatmin ediyor dün 31.10.2020 tarihinde 300 ml yağmur suyuna gübresiz 0.6 ml calmag verdim..lst devammm..

AŞİL : gerçekten beni sıkıntıya soktu 2 gündür..fazla sulamanın cefasını çektirdi yapraklar soldu aşşağıya doğru kapattılar kendini cansız ölü gibiydiler. dün 31.10.2020 tarihinde toprağın kurumasıyla birlikte diğerlerinden 4-5 saat erkenden 300 ml yağmur suyuna gübresiz 0.6 ml callmag verdim. kabinden çıkardım balkona koydum gün ışığıyla temiz hava aldı uzun süre.2 saatde ayaklandı diğerleriyle birlikte 6 saatlik dinlenmeye aldım kabin içine ve şuan durumumuz iyi şükür..BEYLER GERÇEKTEN AZ SUYA ÇARE VARDA ÇOK SULAMAYA YOKMUŞ bitki istediği kadar büyük olsun kendine lazım olanı kadarını aldığını gördüm..yan dallar lst ye devam kelleyi saldım biraz kendini toparlaması için..

LİŞA : aşilde yaşadığım sorunların yavaş yavaş belirtilerini göstermeye başlıyordukiiiii erkenden davrandım şuanlık sorun yok gibi duruyor.gübresiz yağmur sulu sulamayı bunada yaptım..

Birkaç gündür budama ile ilgili konular görüyorum sizce budama yapalımıyım ? yoksa boşa strese gerek yok mu dersiniz ? şuan 31.gündeyiz lst uyguladığım için stresden dolayı bitkilerim 1 hafta geriden geliyor olarak hesaplıyorum.Sizce durum nedir ? gelişim nasıl ? eksikler neler ? https://imgyukle.com/i/Ivyc6H

@silas34 @Mr.Mrs.420 @KingKong @Ripley'sOG @Yrgsy @HHH @Khalifajoint

S

silas

Guest
Yazdıklarım aynen geçerli kanka, budama yapma, sararan yapraklar iyice kuruyunca toplarsın, aşırı sık sulama yapmamaya, arada sade suyla sulamalar yapmaya özen göster.

president

Müptezel
çok sıkıntı yaratan büyük fan yapraklarında 1 - 2 haftada 2 gün kesebilirsin kanka strese girmez fazla. haricini silas abi söylemiş zaten bbenim bitkilerim 2haftalıkken bundan daha kötü durumlardaydı ama şimdi bak ağacın yarısı erken hasatla 1 dolu kavanoz verdi diğer ağacı içtim şimdi bir ağacım var bu da 2 kavanoz verse ohhh maşallah kanka.

Gıddo

Üye
Yazdıklarım aynen geçerli kanka, budama yapma, sararan yapraklar iyice kuruyunca toplarsın, aşırı sık sulama yapmamaya, arada sade suyla sulamalar yapmaya özen göster.
herhalde başlamadn bitti benim serüven büyük sıçtım..ben öğlen bi kaç video izledim burdada bi kaç arkadaşa sorunca budadımfan yapraklarını..

Gıddo

Üye
çok sıkıntı yaratan büyük fan yapraklarında 1 - 2 haftada 2 gün kesebilirsin kanka strese girmez fazla. haricini silas abi söylemiş zaten bbenim bitkilerim 2haftalıkken bundan daha kötü durumlardaydı ama şimdi bak ağacın yarısı erken hasatla 1 dolu kavanoz verdi diğer ağacı içtim şimdi bir ağacım var bu da 2 kavanoz verse ohhh maşallah kanka.
kanka ben teşekkür ederim öncelikle yorumun için fakat ben bugün elime jileti aldım kesim fan yapraklarını ne gibi sorunlar yaşarım ? galiba başlamadan bitti serüven

president

Müptezel
kanka ben teşekkür ederim öncelikle yorumun için fakat ben bugün elime jileti aldım kesim fan yapraklarını ne gibi sorunlar yaşarım ? galiba başlamadan bitti serüven
ya bir şey olmaz kanka takma kafana bu kadar esrar bu esrar dayanıklı bir bitki kanka. Allaha dua et. Bir şey olmaz. Sıkıntı yok sıkıntı yok.

Gıddo

Üye
[QUOTE="Yrgsy, post: 89297, member: 17323
ya bir şey olmaz kanka takma kafana bu kadar esrar bu esrar dayanıklı bir bitki kanka. Allaha dua et. Bir şey olmaz. Sıkıntı yok sıkıntı yok.
[/QUOTE]
bitirdim dostum söktüm sistemi komple ben yaptığımla kaldım millet taşşak geçmesiyle esrar devrini sonladırdım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • muadip muadip:
    ****** ****** hahahaha*** ***** **
    +2
  • 420x 420x:
    **** ****** * ******* hahahaha* *** ********
    +1
  • 420x 420x:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
  • muadip muadip:
    *** ***** **** hahahaha ***** ****
    +2
  • 420x 420x:
  • muadip muadip:
    +1
  • 420x 420x:
    *** ********** *** **** ********* ******* ****** ********** **** **** **** **********
  • 420x 420x:
    ****** ***** hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    +1
  • muadip muadip:
    ********* hahahaha******** ***** hahahaha
  • muadip muadip:
  • 420x 420x:
    ***** ** hahahaha**** ******* *** ***** ********** ******** ****** ******** *** ***** **** ******* ****** ****
  • 420x 420x:
    **
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
  • muadip muadip:
    ***** ** ******* **
  • 420x 420x:
    **** **** ******* ** ****** ***** **** ******** ****** **
  • muadip muadip:
    +1
  • muadip muadip:
    ******* ******* ******* **