Blue dream auto 45. Gün.

Merhaba, iyi günler diliyorum bitkilerim 45 günü tamamladılar. Genel durum nedir bilgili arkadaşlar sağlığı ve ilerleyişi hakkında yorumlarınıza ihtiyacım var.

1 bitkimin 30 günlük iken ortadan kırıldı yaşama devam ediyor..

PurpleWizard

Yeni üye
aynı genetikten yetiştirdim 45. günde şöyle bi bakınca beyaz beyaz yumak gibi pistilleri görmen lazımdı heryerinde yani bende öyleydi fikir olması açısından söylüyorum 5 10 gün içinde görmen lazım auto bitkinin zamanı kısıtlı sonuç olarak

aynı genetikten yetiştirdim 45. günde şöyle bi bakınca beyaz beyaz yumak gibi pistilleri görmen lazımdı heryerinde yani bende öyleydi fikir olması açısından söylüyorum 5 10 gün içinde görmen lazım auto bitkinin zamanı kısıtlı sonuç olarak
Evet hocam çiçeklenmeye giricek kısa bir süre sonra gelişimi kendi bitkilerine göre eşdeğer miydi?

Gıddonunara

Yeni üye
45 günde biraz geri kalmış ışık açıkken ısı ölçerin 18 gösteriyor kapalıyken 15 altıdır tahminim ve bu da bitki gelişimini etkilemiş

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **