Blue dream genetiği ile ilgilidir

Serogumus

Yeni üye
Merhabalar sponsor siteden blue dream genetigine baktığımda auto tohum %70 indica olarak gozukuyor disilestirilmis %60 sativa gözüküyor  benim bildiğim%75 sativa sitede yanlış mi yazilmis yoksa tohumda mi sorun var

chapoo96

Moderator
Ben alışveriş yaptım geri dönüşleri mükemmel ayrıca paranın yalan olma şansıda yok Türkçe destek te var daha ne yapsın adamlar

raxon

Yeni üye
Cvp: Blue dream genetiği ile ilgilidir

Serogumus' Alıntı:
Merhabalar sponsor siteden blue dream genetigine baktığımda auto tohum %70 indica olarak gozukuyor disilestirilmis %60 sativa gözüküyor  benim bildiğim%75 sativa sitede yanlış mi yazilmis yoksa tohumda mi sorun var

Dostum tohumunu yapan şirket onu hangi tozlaşmadan ürettiği önemli o yüzden çok evham yapma auto ise zaten dişidir genelde.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Madkusa Madkusa:
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
    ****** **
  • L lityum:
    +1
  • L lityum:
    **** ******* hahahaha **
    ****** ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ***** *** ******
    *** ******** hahahaha***
  • L lityum:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ******** * **** hahahaha ******* *** * **** hahahaha**** ***** ***** hahahaha* *** ********* ********* *** ****** ****** **** ****** **** hahahaha****
  • L lityum:
    * ***** *** ***** hahahahahahahaha****** **** **** *** ****** ********* ******** ******** ******* ********* ** ******* **** *** hahahaha** ******* *********
  • Madkusa Madkusa:
    **** ***** **** ******* ******** ***** **** ****** ***** ***** ****** ***** ***** ****** ********* ******** *** ** *******
  • Madkusa Madkusa:
    ***** * ** hahahaha* ****** ********** ********** ******* **** ****** ******
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • L lityum:
  • L lityum:
    hahahaha ******** ***
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha** ***** *******
    ***** *** ****** ******* *** hahahaha ** ********* ****** ****** *** ****** **** ****** ******** *** *** **** hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
  • Madkusa Madkusa:
    **** **** ** ***** *** ****** ****** ****** ****** ********* *** ***** ***** ***** ***** ******* ****** ** *** ******* ** hahahaha*
  • Madkusa Madkusa:
    ** *
  • Narkotik Narkotik:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********* ****** **** ******
  • Narkotik Narkotik:
    ** ********* ********** hahahaha* ** ******
  • Narkotik Narkotik:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahaha* ******** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    ***** ****** ******** *** *** ********* ********** **** ********* ****** ***** **** ** **** hahahaha **** ******* **** **** **** ** ***** *** ****** ****** ****** ****** ********* *** ***** ***** ***** ***** ******* ****** ** *** ******* ** hahahaha*
    NewGardener NewGardener: ***** ****** ******** *** *** ********* ********** **** ********* ****** ***** **** ** ****...