BlueDream Auto ( Hasat edildi )

CubeHaze

Üye
kafa raporu nasıl knk
Daha sömeklerin içi tam kurumadı dalları nemli. Ufak ufak tırtıklıyorum güzel zaman geçirten bi kafası var. Ağırlaştırmadan.
Kanka emeğine sağlık muhteşem olmuş ben de üç adet bd auto bakıyorum iki gün sonra keseceğim ama senin gibi şişiremedim valla çok sıkıntıda yaşadılar üstüne imrendim valla güle güle tüttür :D
Teşekkür ederim dostum. Tecrübelendikçe daha büyüklerini yetiştirirsin. sen de keyifle iç hasatın gelmiş zaten :)
Kanka benimkide suan buyumeyi yavaslatti gibi stres galiba 35 e indirdim mesefeyi bu gunu bi atlatsaydi bi de yapraklarda ortada sararma var anlamadim konu actim
40'ın altına çektiğimde strese girdi. Yapraklarda ışık yanığı oldu. Flush atmak zorunda kalmıştım 1 hafta büyümedi. Işığı çok yaklaştırmanı tavsiye etmem.

Garmin

Yeni üye
Daha sömeklerin içi tam kurumadı dalları nemli. Ufak ufak tırtıklıyorum güzel zaman geçirten bi kafası var. Ağırlaştırmadan.

Teşekkür ederim dostum. Tecrübelendikçe daha büyüklerini yetiştirirsin. sen de keyifle iç hasatın gelmiş zaten :)

40'ın altına çektiğimde strese girdi. Yapraklarda ışık yanığı oldu. Flush atmak zorunda kalmıştım 1 hafta büyümedi. Işığı çok yaklaştırmanı tavsiye etmem.
Kanka etiketledim seni isik degerlerim orda yaziyo bakarmisin

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Herkese bol dumanlı akşamlar,

2. Growumu hasat etmiş bulunmaktayım. Toplamda 105 gün falan sürdü. Ufak tefek besin sıkıntıları yaşadı strese girdi. Grow ortasında ışık patladı vs. Trichomelarda amber görmeye başladığım anda 2 gün karanlığa alıp vurdum makası en sonunda. Yaş hali aşağıda. Sizce kaç gr kuru cıkar tahmin var mı?

Güzel günlerde içesin beya :)

Ü

Üye silindi 22921

Guest
200 watt cob led kullanıyorum ışık. Toprak plagron light mix 19l bez saksı. Gübre veg döneminde AN grow ab Çiçeklenmede b-52, bloom ab, big bud, bloombastic, heavy harvest, carboload , el yapımı CO2 ve en son overdrive. Gübre miktarlarını yapraklara göre verdim tam bilmiyorum. Uçlarında yanık gördüğümde azalttım. Çok az LST uyguladım. Bana çok şişmiş gibi gelmedi nedense sömekler forumda daha güzellerini gördüğümden mi bilemiyorum
El yapımı co2 ısıklar kapanınca kapatıp açılınca mı açtın kabinde. Yoksa nası kullandın?

CubeHaze

Üye
knk blue dream nasıl genetik hasata 1 ay kaldı fıs çıkmasından korkuyorum. üst düzey high kafası var mı yoksa normal mari gibi mi
Kanka çok uzun zamandır kullanıyorum. 3 yıldır da nerdeyse her gün içiyorum. O yüzden bende waow uçuk bi kafa yapmıyor. Kafası eğlenceli, koltuğa yapıştırmıyor. Sokaktan aldıklarımdan daha etkili ve tadı daha güzel ona emin olabilirsin.
El yapımı co2 ısıklar kapanınca kapatıp açılınca mı açtın kabinde. Yoksa nası kullandın?
Yok, koyduktan sonra haftada 1 değiştirdim. Çıkarmadım hiç kabinden.

Ü

Üye silindi 22921

Guest
T
Kanka çok uzun zamandır kullanıyorum. 3 yıldır da nerdeyse her gün içiyorum. O yüzden bende waow uçuk bi kafa yapmıyor. Kafası eğlenceli, koltuğa yapıştırmıyor. Sokaktan aldıklarımdan daha etkili ve tadı daha güzel ona emin olabilirsin.

Yok, koyduktan sonra haftada 1 değiştirdim. Çıkarmadım hiç kabinden.
tamam

ogkuş

Üye
bedavaya ekmek yok reisss araştır öğren :D tohumu alması kolay önemli olan onu nasıl yetiştireceksin imkanlarını verecek misin ona :D domates gibi at büyüsün yok :D bak ben 2 ay bildiğim halde sürünüyorum şuan bitki bakacaksan adam gibi 5 6k kafadan çıkar şimdiden haberin olsun :)
yok ebesinin şeyi kanka :D ne 5 6 k sı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********